IV liga. Komentarze po kolejce

„21 kolejkę zagraliśmy z Warmią Grajewo.

Dobry początek i bramka J.Masłowskiego. Prowadzenie nie trwało długo, Warmia w 10 kolejnych minut strzeliła 2 bramki i na przerwę schodzimy przegrywając 1:2

Początek drugiej odsłony i szybka akcja Warmi daje 3 bramkę gościom. Potem kolejna kontra i 1:4. Przy takim wyniku sędzia popełnił błąd nie dyktując nam rzutu karnego, co gorsza chwilę później Warmia strzela na 1:5. Nie był to koniec strzelania Grajewian – Warmia skuteczna do bólu, szkoda naszych niewykorzystanych sytuacji, oraz błędów sędziego, który ewidentnie sobie nie radził w tym spotkaniu.”
Krypnianka Krypno – Warmia Grajewo 1:7 (1:2)
Bramki: 1:0 Jakub Masłowski 13, 1:1 Paweł Kossyk 16, Paweł Nikołajczuk 19, Dawid Kondratowicz 46, Paweł Nikołajczuk 53, Dawid Kondratowicz 66, Dawid Kondratowicz 75, Krystian Wójcicki 89.

…………

„Przegrywamy z KS Michałowo 1:8. To największa porażka naszej drużyny. Brak słów.” To komunikat drużyny. Pora na komentarze kibiców „Po każdym złym dniu ,następnego dnia trzeba wyciągnąć wnioski i zdobyć w najbliższej kolejce trzy punkty”, „Głowy do góry, zdarza się”, „Gramy dalej”

Czarni Czarna Białostocka – KS Michałowo 1:8 (1:4).
Bramki: 0:1 Damian Grabowski 7, 1:1 Andrej Krechak 25, 1:2 Piotr Skierpko 35, 1:3 Sebastian Jagielski 28 samobójcza, 1:4 Damian Grabowski 36, 1:5 Paweł Zabrocki 54, 1:6 Kacper Szadłowski 63, 1:7 Damian Grabowski 75, 1:8 Mateusz Rogowski 86

…………

Miejski Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego spotkania nie komentował. Ruch bardzo lakonicznie. „Za nami kolejne spotkanie. W czwartkowe popołudnie pokonujemy MOSP Białystok.”

Ruch Wysokie Mazowieckie – MOSP Białystok 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Patryk Pasko 20, 2:0 Paweł Brokowski 85

…………..

„Wygrywamy spotkanie z Hetmanem Białystok i zdobywamy kolejne 3 punkty w ligowych rozgrywkach”

KS Grabówka – Hetman Białystok 4:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Michał Domański 9, 2:0 Adam Józwowicz 50, 3:0 Maciej Kurcewicz 52, 4:0 Szymon Kuczyński 79.

………….

„Pogoda nam nie sprzyjała , zawodnicy mieli problemy z grą i w 20 minucie goście prowadzili 1:0. Po straconej bramce drużyna zaczęła grać lepiej i już w 67 minucie bramkę na 1:1 strzelił Damian Zubowski. Niespełna 3 minuty później po wspaniałym podaniu w pole karne Damiana Zubowskiego przeciwnicy strzelili bramkę samobójczą na 2:1.

Następne spotkanie KS rozegra w sobotę o 17.00 na stadionie w Kolnie, gdzie podejmą Orzeł Kolno.”

KS Wasilków – Promień Mońki 2:1 (0:1)

………….

Cresovia meczu nie skomentowała. Olimpia też bardzo skromnie. Z kronikarskiego obowiazku wspomnimy zatem, że trzy bramki znów strzelił snajper Kamil Zalewski.

Olimpia Zambrów – Cresovia Siemiatycze 7:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Nazar Malinowskij 37, 2:0 Kamil Zalewski 51, 3:0 Kamil Zalewski 55, 3:1 Miłosz Kowalczuk 66, 4:1 Kamil Zalewski 73, 5:1 Nazar Malinowskij 78, 6:1 Przemysław Jastrzębski 81, 7:1 Przemysław Jastrzębski 86.
Olimpia: Damian Maksymowicz – Bartosz Ciborowski, Adam Radecki, Marcin Paczkowski, Kacper Piekarski (62. Jakub Korotkiewicz), Nazar Malinowskij (82. Kamil Łapiński), Jakub Jakimiuk (71. Rafał Kalinowski), Patryk Malinowski (62. Michał Dawidowicz), Bartosz Gużewski, Przemysław Jastrzębski, Kamil Zalewski.

………….

„23′ | GOOOOL

Jakub Konon otwiera wynik!” Potem bramki padały już tylko dla Łomży

ŁKS 1926 Łomża – Sparta 1951 Szepietowo 6:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Konon 24, 1:1 Zenek 52, 2:1 Dobrowolski 54, 3:1 Maćkowski 59, 4:1 Szymański 69, 5:1 Maćkowski 74, 6:1 Szymański 82.

……….

„Wobec choroby Patryka Stypułkowskiego trener Bierżyn dał szansę od początku Marcinowi Bazylewskiemu. 17-latek pokazał, jak się taką szansę wykorzystuje. W 9 minucie bramkarz Orła dość krótko wybił z ręki na prawą stronę. Tam piłkę przejął K. Kosiński i zagrał w szesnastkę. Bazylewski wyprzedził obrońcę i z kilku metrów trafił do siatki. A już dwie minuty później zapisał na koncie gola numer dwa. Drugi z Kosińskich, Andrzej, zagrał długi pass z własnej połowy. Marcin wykorzystał to, że obrońca nie przeciął podania, wyszedł sam na sam i kopnął technicznie obok wychodzącego golkipera.

Mecz przed przerwą toczył się w zasadzie na połowie gości. Mieliśmy sporo stałych fragmentów gry, a z jednego z nich zdobyliśmy trzecią bramkę. Najpierw w 34 minucie A. Kosiński sprytnie rozegrał róg do Niemczynowicza. Jego strzał obrońca zagraniem głową przeniósł ponad poprzeczką. Kolejny róg, tym razem bity w pole bramkowe. Wiemy, że Jacek Dzienis umie latać, ale tym razem bardziej przydały się jego umiejętności na ziemi. Wywalczył sobie pozycję i głową wpakował piłkę z bliska do sieci.

Rzadko widuje się zmiany bramkarzy, a dziś zrobiły to obie ekipy. W Orle w przerwie Ukrainiec Radczenko wszedł za Falkowskiego, a u nas prawie 20 minut dostał Marcin Drozdowski. Czystego konta nie zachował, ale też nie miał wiele do powiedzenia przy golu Trambeckiego w 89 minucie. Goście wyprowadzili szybką akcję, a strzelec wykończył ją świetnym uderzeniem z linii pola karnego w samo okno.

To konsekwencja tego, że Orzeł po przerwie pokazał się lepiej niż przed nią. Ale i my mogliśmy coś jeszcze ustrzelić. Kacprowski i Niemczynowicz mieli okazje, ale przenosili piłkę za wysoko. W 67 minucie strzał K. Kosińskiego z powietrza zatrzymał golkiper, a Janek dobijał w boczną siatkę. Ostatecznie 3:1 – dobry prognostyk na trudniejszy, bo pucharowy tydzień.”

Tur Bielsk Podlaski – Orzeł Kolno 3:1 (3:0).
Bramki: 1:0 Marcin Bazylewski 9, 2:0 Marcin Bazylewski 11, 3:0 Jacek Dzienis 35, 3:1 Kamil Trambecki 89.