Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KAMP! 360º ENDLESS PARTY

28 października, 2023 godz.19:00

zł90

TO KONIEC! W tym roku KAMP! rusza w ostatnią trasę 360º ENDLESS PARTY, a po jej zakończeniu przestaje istnieć. Dziękujemy że byliście z nami przez te wszystkie lata i zapraszamy do wspólnego celebrowania, a będzie to nasze najbardziej imprezowe wcielenie ever! Przed nami kilkadziesiąt niepowtarzalnych setów klubowych i festiwalowych ze zmienną tracklistą na której pojawią się numery ze wszystkich etapów naszej działalności. Małe i duże hity w podrasowanych wersjach, a całość będzie trwała minimum 2 godziny. Jesteśmy w szczytowej formie koncertowej. Będzie bardzo tanecznie, bardzo emocjonalnie i wszędzie gdzie to możliwe w formacie 360º. Specjalnie na tę trasę stworzyliśmy scenę i oświetlenie, które stawiamy na środku klubu, żeby być z Wami jak najbliżej! Wiemy, że są miasta i miejsca bliskie naszemu sercu, w których nie uda się zagrać 360º, zagramy i tam, klasycznie, na scenie klubu. Spotkamy się też na festiwalach. Zaczynamy celebrować zamknięcie pięknego etapu naszej muzycznej drogi!

Expect the unexpected. ZACZYNAMY!

25 marca Katowice P23 360º
2 kwietnia Białystok Zmiana Klimatu 
15 kwietnia Gdańsk Stary Maneż 360º
22 kwietnia Poznań Next Festiwal
28 kwietnia Kraków Kwadrat 360º
20 maja Łódź Wytwórnia 360º
26 maja Bydgoszcz Fabryka Loyda 360º
9 czerwca Wrocław Ciało
24 czerwca Rzeszow WK ESK Scena Plenwrowa Electro East

Zadebiutowali w 2009 roku EP THALES ONE. Pierwsze zagraniczne wydawnictwo pojawiło się w 2011 roku w portugalskim Discotexas. Singiel CAIRO stał się komercyjnym przełomem, który doprowadził do debiutanckiego albumu KAMP!, wydanego przez ich własny label Brennnessel. Dream-popowe melodie doskonale zgrane na płycie z house’owymi utworami zagwarantowały sprzedaż przekraczającą 10,000 sztuk oraz wielkie zainteresowanie ze strony klubów i międzynarodowych festiwali. W lecie 2014 KAMP! wypuścił EP w nowojorskim labelu Cascine, stając się jednym z niewielu polskich zespołów z tak umocnioną pozycją w zachodnim przemyśle muzycznym. Ten krok otworzył im możliwości stałego promowania swojego materiału zagranicą.

Rok 2015 przyniósł drugi album zespołu, taneczno-kontemplacyjną "Ornetę", po którym muzycy zagrali m.in. specjalną sesję dla Boiler Room. Kolejnym krokiem była sesja nagraniowa w Red Bull Studio w Brazylii, gdzie pod okiem Bartosza Dziedzica powstały dwa utwory wydane jako single w 2017 – "Deny" i "Turn My Back On You". Trzeci album "DARE" ukazał się 17 września 2018 nakładem wydawnictwa Agora i spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem prasy (m.in. Gazeta Wyborcza, Newsweek, Vouge Polska ) i ciesząc się ogromną popularnością w serwisach streamingowych.

Ostatnie lata działalności to powrót zespołu do swoich mocniejszych elektronicznych korzeni. Zespół zmiena swoją formułę koncertową, rezygnując z grania hitów i stawiająć na klubową narracje, entuzjastycznie przyjętą przez publiczność, czygo zwięczeniem staje się zarejsestrowana na FEST pierwsza "żywa" płyta KAMP! – "Live".

Bilety early birds – 90 zł do 20 marca
Bilety standard – 110 zł do dnia koncertu

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Szczegóły

Data:
28 października, 2023
Godzina:
19:00
Koszt:
zł90
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/93927/Bia%C5%82ystok/KAMP%21/?utm_source=pp&utm_medium=398

Miejsce wydarzenia

Zmiana Klimatu
Warszawska 6
Białystok, 15-063 PL
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia