Reklama

Coś ”zgrzyta”

  Koncertem muzyki punkowej rozpoczął się jeden z nielicznych festiwali muzycznych Bialegostoku. W tym roku ”Zgrzyty” zakończą się 9 kwietnia, a przez scenę przewinie się kilkudziesięciu wykonawców.

  Pierwsze ”Zgrzyty” były pomysłem na wypełnienie ferii zimowych 1993 roku. Już wtedy skupiły zainteresowanie wielu wykonawców nie tylko z Białegostoku. Z biegiem lat impreza ewoluowała, wedrowała z klubu do klubu i odradzała się jak przysłowiowy Feniks z popiołów. Nie zmienili się tylko jej organizatorzy od lat animujący wydarzenia muzyczne w naszym mieście.

  Na pewno nie każdy koncert muzycznego maratonu będzie wydarzeniem. Chociaż na niemal każdy gatunek muzyki alternatywnej przeznaczono po kilka koncertów najpewniejsze są jednak występy gwiazd. Publicznośc chyba myśli podobnie – na inaugurującym festiwal koncercie punkowym nie było zbyt wielu widzów, a i muzyka mogła zniechęcić najwytrwalszych fanów. Ale takie są aprawa przeglądów. Miejmy nadzieję, że na kwietniowych finałach usłyszymy tych najlepszych.

https://www.bstok.pl/up/news/694_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/694_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/694_3.jpg

Reklama