I Turniej Służb Mundurowych w Koluchstyl

Koluchstyl to połączenie jujitsu, sumo i zapasów.  W zawodach, które odbyły się w sobotę (07.05.2022 r.) wzięło udział aż 80 zawodników. Podlaski Oddział Straży Granicznej reprezentowali:  kpr. SG Ewelina Koluch oraz sierż.szt. SG Piotr Bałdak,. Nasi funkcjonariusze po stoczonych walkach na matach stanęli na podium. Kapral SG Ewelina Cieśluk w kategorii do 58 kg zdobyła brązowy medal. W kategorii do 92 kg  sierż.szt. SG Piotr Bałdak również uplasował się na trzeciej pozycji zdobywając brązowy krążek. W zawodach uczestniczył również  Bartosz Łętowski, który nie kryje swej sympatii do Straży Granicznej. Jako kandynt ubiegający się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej w kategorii do 83 kg zajął drugie miejsce.

Ponadto nasza funkcjonariuszka w kategorii do 58 kg w 14 Mistrzostwach Polski w Koluchstyl Seniorów, które odbyły się tego samego dnia zdobyła złoty medal.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.