Reklama

10 poszukiwanych w rękach policjantów

10 poszukiwanych w rękach policjantów

Data publikacji 15.12.2023

Minionej doby policjanci zatrzymali 10 osób poszukiwanych. Jednym z nich był 31-latek, poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przed organami ścigania ukrywał się blisko 2 lata.

Wczoraj w ręce policjantów wpadło 10 poszukiwanych. Jednym z nich był 31-letni mężczyzna, który został zatrzymany na osiedlu Bema przez kryminalnych z białostockiej komendy. Rozpoznali go, gdy szedł chodnikiem. Był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Przed organami ścigania ukrywał się blisko 2 lata w rejonie Wrocławia, a do Białegostoku wrócił, by odwiedzić matkę. Mundurowi zatrzymali również poszukiwanego 42-latka. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu na osiedlu Piasta. Był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.


Funkcjonariusze zatrzymali również 8 innych osób, które poszukiwane były między innymi od 6 dni zastępczej kary aresztu do 15 dni pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu.


Źródło: Policja Podlaska

Reklama

Reklama