Reklama

Województwo podlaskie – piękne kobiety i przystojni mężczyźni

Social media to miejsce gdzie spędzamy wiele czasu, oglądamy filmy czy zdjęcia znajomych i nie tylko. My natrafiliśmy w Internecie na interesujący profil na Facebook’u: Podlasianki najpiękniejsze. Ponadto prowadzą również społeczność Podlascy przystojniacy. I doskonale wiedzą, że województwo podlaskie kryje kobiece piękno i przystojnych mężczyzn.

Co to jest i o czym dowiecie się z naszego wywiadu z dwiema osobami z administracji założonego w 2013 roku fan page Podlasianki najpiękniejsze, który lubi ponad 43 tysiące osób oraz Podlascy przystojniacy.

Bstok: Powiedzcie nam dlaczego właśnie takie profile i co mają na celu?

Kamila: Nie od dziś wiadomo, że województwo podlaskie słynie z najpiękniejszych kobiet jak i przystojnych facetów. Profile maja na celu ukazanie ślicznych kobiet oraz uroku mężczyzn w wieku 16 lat wzwyż. Dzięki temu ludzie z Polski jak i całego świata mogą zobaczyć nasze piękności, kiedy natrafią na nasz fan page. Na profilu Podlasianki najpiękniejsze możecie znaleźć również zdjęcia podlaskich blogerek, bizneswoman czy gwiazd disco polo.

Paweł: Ponadto często kobiety nie dostrzegają swojego uroku i bardzo się wstydzą, dzięki nam mają uśmiech na twarzy. Często otrzymujemy informacje, że ich partnerzy po jakimś czasie nie prawią im komplementów. Natomiast mężczyźni, mają jeszcze gorszą samoocenę niż kobiety.

Bstok: Pewnie wiele osób zastanawia się skąd macie tyle zdjęć i czy
opublikowane osoby o tym wiedzą?

Kamila: Na naszym profilu Podlasianki Najpiękniejsze codziennie publikujemy 3 zdjęcia w godzinach 7:00, 15:00, 19:00. Większość zdjęć jest wysyłana do nas w wiadomościach prywatnych, ale poszukujemy tez dziewczyn na własna rękę. Każda osoba, która się u nas pojawi musi wyrazić zgodę na publikacje zdjęcia. Czasami zdarza się tak, ze dostajemy zgłoszenie publikacji zdjęcia od osoby trzeciej (zgłasza koleżankę do publikacji). W takiej sytuacji również potrzebujemy zgody od osoby zgłaszanej.

Bstok: Prowadzicie również profile na Instagram, czy jest jakaś różnica między
Facebook?

Paweł: Oczywiście jesteśmy tam, aby dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców, a ponadto wykorzystać wszelkie funkcjonalności serwisu. Otrzymujemy zgłoszenia i poszukujemy osób z różnych miast jak: Białystok, Łomża, Bielsk Podlaski czy Suwałki, ale też z mniejszych oraz wioseczek. Województwo podlaskie ma bardzo wiele pięknych kobiet, jednak bardzo bardzo wstydliwych.

Kamila: Jeżeli chodzi o mężczyzn, to nie ma w tym większej różnicy, natomiast coraz częściej zdarza się tak, iż kobiety wola być publikowane tylko na Instagram lub na obu portalach.

Poniżej przykładowe zdjęcie z profilu na Instagram podlasianki_najpiekniejsze

https://www.instagram.com/p/BmyihR0HNvA/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Bstok: Czy zdarza się, że ktoś szuka kontaktu do opublikowanych osób?

Kamila: Tak, bardzo często. Jednak zanim ktokolwiek dostanie jakikolwiek namiar do dziewczyny/chłopaka musimy powiadomić ta osobę o chęci kontaktu. Jeśli osoba chce nawiązać kontakt podajemy takie dane jakie nam wysłała lub na jakie wyraziła zgodę. Nie łatwo jednak uzyskać takie informacje. W dzisiejszych czasach większość ceni sobie prywatność.

Bstok: Jak odbierane są wasze społeczności?

Kamila: Bardzo różnie. Mamy zwolenników jak i przeciwników. Myślę, że ludzie hejtujący stronę dają nam tylko takiego przysłowiowego „kopa” do działania i umacnia nas w myśli ze robimy to co lubimy i w jakiś sposób uszczęśliwiamy ludzi. Nie raz mieliśmy przypadki podszywania się pod nasza stronę, lecz kończyło się to marnym skutkiem. Jesteśmy jedynym oficjalnym profilem Podlasianek i Podlasiaków.

Bstok: Prowadzenie takich stron jest pracochłonne?

Kamila: Nie ukrywam, ze na prowadzenie strony potrzebny jest wolny czas. Każdy decyduje kiedy i o której działa. Wszystko robimy wspólnie i w porozumieniu. Pomagamy sobie nawzajem, doradzamy i dzielimy się wiedza.

Bstok: Na pewno takie wyniki polubieni oraz obserwacji to efekt dużego
nakładu na reklamy?

Paweł: Takie pytanie często nam wszyscy zadają, jednak nasze społeczności powstały, trwają bez wydawania kosztów na reklamę. Po prostu wystartowaliśmy w dobrym okresie, a później dzięki staraniom osób oraz odpowiednim kontentcie dotarliśmy do szerokiego grona odbiorców z województwa podlaskiego.

Kamila: Co jakiś czas współpracujemy z różnymi firmami, a efekty to nagrody w organizowanych przez nas konkursach. Wszystko osiągnęliśmy dzięki naszej ciężkiej pracy i zaangażowaniu całej ekipy w rozwój strony.

Bstok: Jakie plany na przyszłość? Zamierzacie się rozwijać i w jakim kierunku?

Kamila: Nie chcemy narazie zdradzać naszych planów co do rozwoju, to będzie niespodzianka dla naszych fanów i obserwatorów. Mogę jednak powiedzieć, ze na pewno nie raz zaskoczymy ludzi pomysłami na konkursy czy nagrody. Warto też wspomnieć o naszej wspaniałe rozwijającej się grupie „poznaj kogoś z województwa podlaskiego”, która ma na celu zintegrować ludzi z całego regionu. Jednym z naszych osiągnięć są pary, które poznały się właśnie tam.

Paweł: Nawet nasz były administrator poznał swoją narzeczoną na naszej stronce.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia 😉