Reklama

Grupa TenderHut Partnerem Roku ISV Microsoft 

Microsoft po raz kolejny wyróżniła technologiczną grupę kapitałową TenderHut, doceniając pracę spółek GrowUperion, Holo4Labs, Holo4Med, SoftwareHut i Zonifero, zaliczając całą grupę do grona swoich kluczowych partnerów w Polsce. Podczas konferencji Microsoft ONE 2022 prezes zarządu TenderHut odebrał nagrodę Partner Roku ISV. 

Microsoft ONE to największa konferencja partnerska polskiego oddziału Microsoft, rozwijana od 2011 roku. Należy ona do najważniejszych biznesowych wydarzeń polskich firm technologicznych. Microsoft ONE skupia się na roli współpracy i budowania ekosystemu zaufanych partnerów we wdrażaniu technologii oraz wspieraniu firm i instytucji w rozwoju technologicznym.  

– Microsoft wie, na czym polega prawdziwe przywództwo. Dzielicie się wiedzą, stwarzacie nowe możliwości, otwieracie przed nami kolejne drzwi. Kolejny już raz, doceniając pracę naszych spółek SoftwareHut, Holo4Labs, Holo4Med, Zonifero i Grow Uperion zaliczyliście technologiczną grupę kapitałową TenderHut do grona swoich kluczowych partnerów – powiedział Robert Strzelecki, prezes zarządu Grupy TenderHut. – Nagroda Partner Roku ISV w Polsce to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. To także potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej ścieżce rozwoju przy boku rzetelnego partnera – dodał dziękując Microsoft za wsparcie na międzynarodowej arenie. Podkreślił przy tym, że dzięki Microsoft grupa coraz prężniej działa nie tylko w Europie i USA, ale również na wymagających azjatyckich rynkach. 

 To nie pierwsze tak ważne wyróżnienie dla Grupy TenderHut ze strony Microsoft. W czerwcu bieżącego roku TenderHut po raz drugi był finalistą w globalnym konkursie Microsoft Partner of The Year w kategorii Mixed Reality. Z uznaniem kapituły konkursu spotkało się wówczas rozwiązanie Holo4Labs wdrażane w największych laboratoriach badawczych na świecie. 

TenderHut to notowana na NewConnect technologiczna grupa kapitałowa, działająca w szeroko rozumianym sektorze IT. Swoje aktywności prowadzi ona w ramach 5 segmentów: Software Development & Cybersec, Digital Design & Marketing, Lab Systems, Venture Building oraz Holding Services. Firma pochodzi z Białegostoku i w obecnym kształcie funkcjonuje od 2015 roku. Organizacja działa globalnie obsługując klientów i dostarczając nowoczesne technologie na całym świecie. Aktualnie Grupa TenderHut posiada 9 centrów programistycznych w Polsce i 5 spółek zagranicznych.

Grupa konsekwentnie realizuje strategię konsolidacji lokalnej branży programistycznej łącząc się z mniejszymi firmami IT. Wiosną 2022 r. do Grupy TenderHut dołączyły 4 podmioty. Firma oraz jej projekty od lat są wyróżniane w światowych, europejskich oraz lokalnych konkursach i rankingach tj. FT1000 Europe, Deloitte Fast Technology 50 CE/500 EMEA, Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Orzeł Innowacji, European Tech & Startup Challenge oraz Podlaska Marka Roku. 

Reklama