Reklama

Jabłoniowa Aleja w Choroszczy – idealne miejsce dla aktywnych. Rusza przedsprzedaż

Polskie Domy Drewniane kończą budowę Jabłoniowej Alei przy ul. Rybackiej w Choroszczy. Powstaje tam 20 mieszkań w budynkach dwulokalowych oraz jeden budynek usługowy.

Jabłoniowa Aleja to kameralne osiedle premium wykonane w technologii drewnianej na zielonym Podlasiu.

Raj dla aktywnych i rodzin szukających zdrowego, energooszczędnego i ekologicznego domu. To również bliskość ścieżek rowerowych, tras biegowych i błyskawiczny dojazd do Białegostoku oraz świetne połączenie z Warszawą.

Dzięki zastosowaniu prefabrykacji mamy gwarancję, że domy są zdrowe, bezpieczne i trwałe. Zostały one zaprojektowane w technologii panelowej z wykorzystaniem eko materiałów, głównie drewna. Rozkłady domów są funkcjonalne i przemyślane, a cena adekwatna do jakości i użytych materiałów.

Ekologia i energooszczędność budownictwa drewnianego

Budynki w Choroszczy powstały w konstrukcji drewnianej. Nie posiadają mostków termicznych i są energooszczędne. Wszystkie ściany zewnętrzne budynku są izolowane wełną mineralną. Materiał ten minimalizuje wymianę cieplną między budynkiem a zewnętrznym otoczeniem, jest ekologiczny i ognioodporny, a także zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Mieszkania posiadają duże okna, a wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone.

Reklama

Budynki są przykryte dachem spadzistym, a jego konstrukcja przystosowana będzie pod montaż paneli fotowoltaicznych 5 kW. Dodatkowo, aby stworzyć naturalne i komfortowe warunki do zamieszkania w każdym domu wykorzystano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Wpływa ona na obniżenie kosztów ogrzewania i ma pozytywny wpływ na zdrowie poprzez regulację poziomu wilgotności powietrza. Redukuje również kurz i pył dostający się do domu.

Główny atut osiedla w Choroszczy to drewno. Mieszkańców z pewnością zaskoczy przyjazny mikroklimat domów, uzyskany dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów. Do każdego domu przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w cenie domu. Zadbano też o teren osiedla, gdzie znajdą się zbiorniki na wodę opadową oraz nasadzenia rodzimego pochodzenia – drzewa i krzewy.

Budowa osiedla Jabłoniowa Aleja zakończy się w III kwartale br. Kilka dni temu ruszyła przedsprzedaż.

Osiedle „Jabłoniowa Aleja” to najwyższa jakość wykonaniadoskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni i szereg proekologicznych rozwiązań. 

Szczegóły na www.osiedlejabloniowaaleja.pl

Artykuł sponsorowany

Reklama