Zwycięzcy Olimpiady Serwisowej Hyundaia

Dzisiaj zakończyła się Pierwsza Olimpiada Serwisowa Hyundaia uroczystym wręczeniem nagród laureatom. W zawodach wyłoniono najlepszych specjalistów w zakresie doradztwa serwisowego i napraw mechanicznych w sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi Hyundai
Po raz pierwszy w Polsce Hyundai Motor Poland zorganizował olimpiadę, w trakcie której doradcy serwisowi i mechanicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Pierwszą część konkursu stanowiła Olimpiada Techniczna dla Doradców Serwisowych, która odbyła się w dniach 16-17 listopada.
Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce i na świecie w skali całej sieci Hyundai. Spośród 45 autoryzowanych stacji Hyundai wybrano 23 doradców serwisowych posiadających certyfikaty w zakresie obsługi klienta i wiedzy technicznej. W trakcie półfinałów, które odbyły się w Zabrzu, Gdyni i Warszawie, wyłoniono dziewięć osób. Na finał składała się część teoretyczna, czyli test z wiedzy o procedurach obsługi klienta, i praktyczna, polegająca na wydaniu pojazdu klientowi, oprogramowaniu kluczyków i odnalezieniu kodów błędów w sterowniku silnika oraz układu AIR BAG. W jury zasiedli przedstawiciele HMP oraz niezależnej firmy badającej rynek motoryzacyjny MillwardBrown SMG/KRC .
Podczas finału wyłoniono trzech zwycięzców: I miejsce zajšł Artur Rowicki z ASO Bieliński z Warszawy II miejsce zajšł Tomasz Wytrwał z ASO Lik-Car z Gdyni III miejsce zajšł Krzysztof Rzepnicki z ASO Grisbi Tre Sp z o.o. z Poznania. Druga część olimpiady, której finał odbył się w dniach 21-22 listopada, przeznaczona była dla mechaników. Z całej sieci punktów serwisowych wybrano 27 mechaników, którzy wzięli wcześniej udział w półfinałach odbywajšcych się w Zabrzu, Gdyni i Warszawie. W trakcie półfinałów wyłoniono 10 mechaników, którzy przystąpili do finału składającego się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczną stanowił test składający się z 30 pytań dotyczących budowy i diagnostyki samochodów Hyundai. Część praktyczna polegała na zdiagnozowaniu i usunięciu usterki w układzie zasilania silnika oraz systemie SRS.
Na podstawie wyników części teoretycznej i praktycznej jury wyłoniło trzech finalistów.
I miejsce zajął Krzysztof Kuchorz z ASO R. i B. Bednarczyk z Zabrza,
II miejsce zajął Krzysztof Wiśniewski z ASO Lik-Car z Gdynia,
III miejsce zajął Marek Lichosik z ASO Folwark z Kielc.
Wszyscy zwycięzcy wyłonieni podczas Olimpiady Technicznej Hyundai otrzymali nagrody pieniężne i rzeczowe.
autor: Bstok.pl
Źródło Hyundai

Reklama