Reklama

Zostań przyjacielem lalkarzy

 Od 1. maja Białostocki Teatr Lalek zaproponuje widzom ciekawe zmiany. Główną z nich będzie wprowadzenie do sprzedaży nowych biletów wstępu. Ich dystrybucja powiązana zostanie z konkursem; równocześnie działalność zainauguruje Klub Przyjaciół BTL. Wszystko po to, aby zainteresować sztuką teatralną nowych widzów i razem z wiernymi fanami spektakli skupić ich wokół wspólnej pasji…

Bilety wstępu będą miały zupełnie nową, graficzną formę. Cała kolekcja, zaprojektowana przez Andrzeja Dworakowskiego, składa się z ośmiu różnych wzorów. Na każdym bilecie umieszczony jest inny rysunek i litera. Wytrwali po uzbieraniu całości (która utworzy napis TEATR BTL) będą mieli szansę na atrakcyjne nagrody. Wszystkich widzów, którzy obejrzą minimum cztery spektakle, teatr nagrodzi zaś ulgowymi wejściówkami na wszystkie przedstawienia do końca przyszłego roku.

Nowe bilety wstępu będą wprowadzane do sprzedaży losowo. Aby ułatwić widzom zebranie pełnej kolekcji i umożliwić wymianę biletów między uczestnikami zabawy, od października 2006 powołany zostanie do życia Klub Przyjaciół BTL. Jak mówi dyrektor teatru – Marek Waszkiel – to zupełnie nowy i rozwojowy pomysł, który z pewnością będzie ewoulował. Na początku widzowie po niedzielnym, porannym spektaklu, spotykać się będą w foyer teatru, gdzie będzie można wymienić między sobą bilety i podzielić się wrażeniami teatralnymi.

Poza powyższymi zmianami Białostocki Teatr Lalek serwować będzie tradycyjny, doskonały zestaw spektakli, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na początku maja zaprasza wszystkich na przedstawienia „Pana Huczka”.

https://www.bstok.pl/up/news/743_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/743_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/743_3.jpg

Reklama