Reklama

Zmiany w programie Festiwalu „Kierunek Wschód V” Festiwal „Kierunek Wschód V” otwarty Festiwal Kierunek Wschód po raz piąty

– Sytuacja jest dynamiczna. Ogłaszając program piątej edycji Festiwalu „Kierunek Wschód” podkreślaliśmy, że w każdym momencie mogą nastąpić zmiany spowodowane chorobą lub kwarantanną członków zespołów teatralnych. W związku z wykryciem wśród pracowników Teatru Osterwy przypadków zachorowań na Covid-19, a także z obawy o zdrowie pracowników Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, podjęliśmy wspólną decyzję o zmianie sposobu i dniu prezentacji spektaklu „Psie serce” – powiedział Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

Pokaz spektaklu „Psie serce” w formule online odbędzie się 28 września (wtorek) o godz. 19 w Klubie Zmiana Klimatu. Na to wydarzenie wstęp wolny.

Jednocześnie wejściówki rozdane na spektakl prezentowany 3 października (niedziela) o godz. 18 w Kinie TON zachowują swoją ważność. Tego dnia, w miejsce przedstawienia „Psie serce” zobaczymy spektakl „Made in Heaven”, czyli alternatywną historię stworzenia świata w wykonaniu Grupy Coincidentia.

Na rozmowę z artystami, po obu pokazach spektakli, zaprasza Dorota Sokołowska – dziennikarka Polskiego Radia Białystok.

Aktualny program dostępny jest na stronie festiwalu

źródło: Teatr Dramatyczny
oprac. i fot.: Anna Augustynowicz

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama