Reklama

Zmiana lidera!

Od wielu tygodni liderem tabeli był ŁKS 1926 Łomża.  Wydawało się, że na na wyjeździe z Czarnymi Czarna Białostocka niespodzianki nie będzie. Była. I to naprawdę spora. 

ŁKS przegrał z Czarnymi 1:3 i stracił pozycję lidera.  Również wicelider miał tego dnia potknięcie.  Ruch Wysokie Mazowieckie grając w Grajewie z Warmią zremisował 1:1.  Tu trzeba zaznaczyć, że bramka dla Warmii zdobyta kapitalnym wprost uderzeniem przez Arkadiusza Mazurka – byłaby ozdobą każdego spotkania nawet podczas Ligi Mistrzów! Piłka uderzona 40 metrów od bramki, wpadła tuż pod poprzeczkę! Szacunek!!!!

Piękną bramkę zdobył też Jakub Wołosik z Krypnianki Krypno. Niestety w meczu z MOSP Białystok Krypnianka strzeliła tylko tą jedna bramkę, MOSP zaś strzelił bramek sześć.

I w końcu Olimpia Zambrów. Kolejna drużyna Wielkiej Trójki. Od tygodni wygrywającej wszystkie mecze.  

 Olimpia Zambrów jako jedyna z liderów nie zawiodła. Dwie bramki strzelił Snajper z Zambrowa Kamil Zalewski. Trzeciego gola dorzucił Nazar Malinowski. Pokonując KS Michałowo odzyskała fotel lidera Keeza IV ligi.

Wiele wskazuje, że na nim pozostanie. W następnej kolejce wiceliderzy ŁKS i Ruch zagrają bowiem między sobą. Olimpię czeka zaś potyczka z ostatnim w tabeli Hetmanem.

Wyniki 26. Kolejki

Czarni Czarna Białostocka – ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:1)  

Warmia Grajewo – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:10)

KS Grabówka – Tur Bielsk Podlaski 2:2 (0:0)

Hetman Białystok – KS Wasilków 0:2 (0:1)

KS Michałowo – Olimpia Zambrów 0:3 (0:0)  

MOSP Białystok – Krypnianka Krypno 6:1 (1:0)

Sparta 1951 Szepietowo – Cresovia Siemiatycze 2:0 (0:0)  

Orzeł Kolno – Promień Mońki  0:2

Zdjęcie: Olimpia Zambrów

Artykuł Zmiana lidera! pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama