Reklama

Zdrowa i smaczna dieta „pudełkowa”

Zmiana nawyków żywieniowych, wyeliminowanie cukrów, tłustych potraw oraz gotowych dań, w których jest więcej składników chemicznych, niż wartości odżywczych na pewno pomoże nie tylko schudnąć, lecz także odzyskać dobre samopoczucie. Wprowadzenie nowych zasad do jadłospisu na pewno początkowo będzie trudne, jednak pozytywne zmiany szybko da się zauważyć.

Zdrowo czyli jak?

Mięso nafaszerowane antybiotykami, sklepowe wędliny, w których też jest mnóstwo chemicznych dodatków, a nawet chleb, który szybko traci swą świeżość to tylko niektóre produkty, jakie warto wyeliminować z codziennego menu. Pozostaje tylko kwestia czym je zastąpić? Tutaj z pomocą przyjdzie dietetyczny catering fitapetit.com.pl, który oferuje świeże i smaczne diety pudełkowe, które dostarczane są wprost do rąk klienta. Warto jednak pamiętać, by przed zamówieniem diety sprawdzić, czy faktycznie będzie dopasowana do potrzeb. Jeśli wśród bogatego menu brakuje posiłków, które trafiłyby w gust, nie jest to problem. Firmy cateringowe współpracują z dietetykami, którzy na pewno pomogą dobrać nie tylko rodzaj diety, lecz także podpowiedzą jak pokonać chwile słabości i nie podjadać. Oczywiście takie gotowe rozwiązania przeznaczone są nie tylko dla osób walczących z kilogramami, lecz także dla tych, którzy nie mają czasu na gotowanie bądź nie potrafią tego robić.

Jak znaleźć dobry catering?

W dzisiejszych czasach firm oferujących zdrowe posiłki nie brakuje, bo nie da się ukryć, że moda na bycie fit dopiero się zaczyna. Ważne jednak by wcześniej dokładnie sprawdzić nie tylko sam cennik, lecz także to, w jakich warunkach przygotowywane są dania, skąd pochodzą składniki, w jaki sposób będą dostarczane oraz w jakich opakowaniach. Niestety wiele firm zamiast pełnowartościowych produktów kupuje te najtańsze dostępne w marketach, sprzedając je za wysoką cenę. Są to nieuczciwe praktyki, lecz nie każdy jest w stanie wychwycić takie oszustwo, zwłaszcza jeśli wizualnie danie wygląda perfekcyjnie. Sprawdzenie opinii na pewno pomoże dokonać trafnego wyboru. Dobry catering dietetyczny powinien oferować coś więcej niż tylko sztywne menu, bez możliwości wprowadzania zmian. Dieta powinna być dopasowana do konkretnej osoby, więc pomoc dietetyka powinna być oferowana i to bez dodatkowych opłat. Wiele osób niestety z powodu różnych chorób nie może spożywać posiłków, które zawierają gluten i często pojawia się tutaj problem. To, że catering posiada w ofercie takie dania, to wcale nie oznacza to, że faktycznie są one wolne od niego. Przed złożeniem zamówienia warto dokładnie to sprawdzić.

Ile kosztuje taka wygoda?

Ceny diety pudełkowej uzależnione są w dużej mierze nie tylko od samej firmy, lecz także od wybranych dań. Im bogatsze, tym więcej przyjdzie zapłacić. Przed złożeniem zamówienia, zwłaszcza online lepiej zapytać o tę kwestię, bo niestety nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na taki wydatek, zważywszy na fakt, iż cateringi oczywiście te z prawdziwego zdarzenia, nie zaopatrują się w marketach.