Reklama

ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ ALKOHOLU I POSIADANIE NARKOTYKÓW

ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ ALKOHOLU I POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 01.10.2020

Białostoccy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o kradzież alkoholu w jednym z dyskontów w Białymstoku. Mundurowi znaleźli również ponad 10 gramów amfetaminy. Oboje usłyszeli już zarzuty, 21-latka kradzieży, a jej starszy kolega kradzieży i posiadania narkotyków. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie narkotyków do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, tuż przed 12, dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w w jednym z dyskontów w Białymstoku. Na miejsce pojechali mundurowi z białostockiej „patrolówki”. Tam zatrzymali 21-latkę oraz jej o 2 lata starszego kolegę. Mundurowi ustalili, że „para” ukradła 7 butelek wódki i whisky, chowając je w plecaku i torebce. Łączna wartość strat oszacowana przez właściciela to ponad 900 złotych. W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie i w jego mieszkaniu łącznie ponad 10 gramów amfetaminy. Para usłyszała już zarzuty: 21-latka zarzut kradzieży, a jej starszy kolega kradzieży i posiadania narkotyków.

Reklama

Za kradzież Kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie narkotyków do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Podlaska

Reklama