Zapuszkował znaczną ilość narkotyków

Zapuszkował znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 15.10.2021

Łomżyńscy kryminalni zatrzymali 40-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 200 gramów amfetaminy oraz ponad 70 gramów 4-CMC. Mężczyzna część narkotyków schował w puszce po golonce. Mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut w warunkach recydywy i decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może zostać zwiększona o połowę.

Łomżyńscy kryminalni ustalili, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. Kiedy we wtorek weszli do jego mieszkania, mężczyzna był zaskoczony ich wizytą. Policjanci w jego kuchni znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna schował je w puszce po golonce oraz w plastikowych pojemnikach. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz 4-CMC. Policjanci łącznie zabezpieczyli blisko 200 gramów amfetaminy oraz ponad 70 gramów 4-CMC. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. 40-latek został zatrzymany i następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w warunkach recydywy. Dziś sąd aresztował mieszkańca Łomży na 3 miesiące.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy może być ona zwiększona o połowę.

Pliki do pobrania

Źródło: Podlaska Policja

Reklama