Reklama

Zajęcia samoobrony dla kobiet

Październik to czas, kiedy Siemiatycze ponownie zapraszają wszystkie panie na zajęcia samoobrony. To kontynuacja warsztatów, które rozpoczęły się w marcu br.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 października 2023 roku, w godzinach 18.00-20.00, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Świętojańskiej 25A w Siemiatyczach. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu, zawsze w środę we wskazanych godzinach. To doskonała okazja, by nauczyć się skutecznych technik samoobrony w komfortowym i przyjaznym środowisku.

Zapisy na zajęcia przyjmuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, pod numerem telefonu 85 656 10 44. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Warsztaty samoobrony są dedykowane wyłącznie kobietom i będą prowadzone przez doświadczoną instruktorkę. To nie tylko okazja do poznania skutecznych technik obrony osobistej, ale także szansa na rozwijanie asertywności, pewności siebie oraz wzmocnienie ogólnego poczucia bezpieczeństwa. Umiejętności te mogą okazać się niezwykle wartościowe, pomagając w zachowaniu spokoju i opanowania w sytuacjach zagrożenia.

Reklama