Reklama

Zagra Orkiestra

 Przed rokiem w Białymstoku nie było finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem ta wstydliwa sytuacja się nie powtórzy. A to dzięki młodym ludziom ze Stowarzyszenia „NOKout”. Marcin Wróbel – szef sztabu i stowarzyszenia w ostatnich dniach dwoi się i troi.

 Impreza, podobnie jak w innych miastach w Polsce i na świecie, odbędzie się w niedzielę 14 stycznia. Na ulicach Białegostoku pojawi się 150-ciu wolontariuszy zbierających pieniądze. Każdy z nich będzie oznaczony specjalnym „orkiestrowym” certyfikatem. Główna impreza rozpocznie się w samo południe na Placu Uniwersyteckim. Będzie mnóstwo muzyki, świetne licytacje i zabawa aż do północy. Około 20.18 wyślemy tradycyjne ”światełko do nieba”.

 Obok głównego koncertu pojawiły się także ciekawe imprezy towarzyszące. W ogromnej hali namiotowej przed Klubem Rozrywki Krąg odbędzie się „uwertura” do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – koncert „Dzieci-Dzieciom” zorganizowany przez prezenterów dziecięco-młodzieżowego radia Jard 2 103, 9 FM. Od 10.00 do 15.00 potrwa także zorganizowany przez ”NOKout” festyn w Auchan z niespodziankami dla najmłodszych. A już w sobotę Automobilklub Podlaski po raz ósmy organizuje Rajd WOŚP.


Więcej informacji na stronie: www.wosp.nokout.eu

Reklama