Reklama

Zadbaj o swoją kobiecość w Klinice Włosa

Klinika Włosa jest nowym miejscem na mapie Białegostoku, stworzonym w odpowiedzi na potrzeby kobiet, którego właścicielką jest Pamela Laskowska, posiadająca duże doświadczenie w zawodzie oraz… głowę pełną pomysłów. To silna i przedsiębiorcza kobieta, która stworzyła miejsce, gdzie można zadbać o swoją kobiecość. Jak wiadomo, kobiecość to m.in. siła, pewność siebie i samoświadomość, dlatego klientki odwiedzające salon będą mogły zadbać nie tylko o swój wygląd, ale również zdrowie – można tu dokonać innowacyjnego zabiegu analizy pierwiastkowej włosów, która ma zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji oraz jest zalecana osobom zmagającym się z wypadaniem włosów.

Zaczęło się od marzeń

   Ósmy marca jest szczególnym dniem dla każdej kobiety. To święto, którego historia sięga 1910 roku, kiedy zaproponowano ustanowienie corocznego Dnia Kobiet, który miał upamiętnić propagowanie idei praw kobiet oraz budować społeczne wsparcie dla ich powszechnych praw wyborczych. Jest to niezwykle ważny dzień w historii feminizmu – nic więc dziwnego, że ta data została symbolicznie wybrana przez bizneswoman Pamelę Laskowską, jako idealna na otwarcie salonu Klinika Włosa, znajdującego się przy ul. Elizy Orzeszkowej 17 w lokalu nr 4.

   Pamela Laskowska jest przedsiębiorczą kobietą, z uporem dążącą do realizacji marzeń, pośród których znajdowało się fryzjerstwo, do którego zamiłowanie przejawiała od wczesnego dzieciństwa. Ukończyła wiele kursów i szkoleń oraz zdobywała wiedzę u najlepszych stylistów w prestiżowych akademiach europejskich m.in. w TONI&GUY Hairdressing Academy w Hiszpanii.

   Pomysł na otwarcie własnego salonu zrodził się kilka lat temu. Towarzyszyły mu intensywne przygotowania, w szczególności zdobywanie rzetelnej i najnowszej wiedzy, dzięki czemu Klinika Włosa może pochwalić się bardzo wysoką jakością oferowanych usług oraz produktów stosowanych podczas ich realizacji.

   Miejsce, które stworzyłam to salon, do którego sama chętnie bym się wybrała jako klientka – opowiada Pamela z dumą. – Wyróżnia się pasją i miłą atmosferą. To ważne, aby połączyć te wszystkie elementy, bo to pozwala na chwilę zwolnić w tym pędzącym świecie i zachować zdrową równowagę.

Włos prawdę Ci powie…

   Salon oferuje zarówno usługi fryzjerskie: farbowanie, koloryzacja, nanoplastia, botoks na włosy, przedłużanie oraz analiza pierwiastkowa włosów, która dzięki określeniu ilości i proporcji pierwiastków w nich zawartych, umożliwia ocenę stanu odżywienia organizmu. Klinika Włosa jako jedyny salon w Białymstoku oferuje tę innowacyjną usługę. Pobierana jest próbka włosa, która zostaje wysłana do sprawdzonego i zaufanego laboratorium, w którym wykwalifikowani specjaliści dokonują analizy. Następnie do salonu zostają wysłane wyniki zawierające ilość i proporcje pierwiastków w organizmie.

   Ta metoda diagnostyczna pozwala na wskazanie typu metabolicznego, określenie tendencji chorobowych, a także ustalenie indywidualnych zaleceń dietetycznych oraz odpowiedniej suplementacji witaminowo–mikroelementowej. Jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich, chcących przyjrzeć się kondycji swojego organizmu, zalecane w szczególności osobom zmagającym się z wypadaniem włosów, a także przy zaburzeniach gastrologicznych, dermatologicznych, hormonalnych, kardiologicznych, neurologicznych oraz układu kostno–stawowego. Największym plusem tej metody jest nie tylko jej bezbolesność i nieinwazyjność, ale również dokładność wyników, która jest możliwa dzięki temu, że włosy – w przeciwieństwie do krwi – posiadają stały skład chemiczny. To umożliwia dokonanie analizy, określającej stan mineralny organizmu w ciągu ostatnich miesięcy.

Przedłużanie włosów powierz profesjonalistom

   Pamela Laskowska od 8 lat specjalizuje się w przedłużaniu włosów, dlatego każda z kobiet mających ochotę na tego typu usługę, może mieć pewność, że oddaje się w ręce ekspertki z dużym doświadczeniem. Włosy używane podczas zabiegu są starannie selekcjonowane, w wyniku czego zostają wybrane wyłącznie najlepsze kosmyki.

Pracujemy na włosach słowiańskich lux oraz dziewiczych – wyjaśnia właścicielka salonu.

 Cena zabiegu jest ustalana po darmowej, niezobowiązującej konsultacji, podczas której można zobaczyć włosy i przekonać się o ich jakości. Po zdecydowaniu się na podjęcie współpracy wybierana jest gramatura, kolor oraz długość odpowiednia dla danej Klientki.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie

   Klinika Włosa została stworzona z myślą, by każda kobieta mogła poczuć się jeszcze piękniej – zadba o to profesjonalna obsługa, która dołoży wszelkich starań, by klientki podczas wizyty czuły się maksymalnie komfortowo.

   Głównym założeniem salonu jest to, by każdy klient poczuł się wyjątkowo. Wszystkie kosmetyki, z których korzystam, służące do koloryzacji oraz pielęgnacji, są aktualnie topowymi w branży fryzjerskiej. Włosy, na których pracuję to najwyższej jakości włosy naturalne słowiańskie lux. – wyjaśnia właścicielka Pamela Laskowska.

   Dobre podejście do klientek można było zaobserwować już na oficjalnym otwarciu – przed lokalem czekał na Gości czerwony dywan, a w środku – szampan oraz pyszny poczęstunek. Wnętrze zostało udekorowane złotymi balonami, natomiast za dobrą muzykę odpowiadał DJ, mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Wśród zgromadzonych można było również zobaczyć białostockie Influencerki. Głównym punktem wydarzenia było wystąpienie właścicielki salonu – Pameli Laskowskiej, w którym opowiedziała o swoim doświadczeniu w pracy fryzjerskiej, oferowanych zabiegach oraz podziękowała osobom i markom zaangażowanym w otwarcie Kliniki Włosa. Przemówienie zakończyła zaproszeniem do wzniesienia toastu oraz złożeniem życzeń wszystkim Paniom:

 Życzę wam wiele słońca każdego dnia. Pamiętajcie, aby utrzymywać wysokimi swoje obcasy, swoją głowę i swoje wartości, jak mawiała Coco Chanel.

   Na zakończenie, w ramach podziękowania za przybycie, Goście otrzymali upominek w postaci voucherów na zabiegi.

   Każdy, kto chce zadać o swoje piękno, powinien odwiedzić salon, by skorzystać z oferowanych tu profesjonalnych usług fryzjerskich i kosmetycznych. Warto również pamiętać, by troszczyć się o swoje zdrowie. Pierwszym krokiem ku temu może być wykonanie analizy pierwiastkowej włosów w salonie Klinika Włosa, znajdującym się przy ulicy Elizy Orzeszkowej 17 w lokalu nr 4.

Artykuł partnera

Klaudia Barcińska

Reklama