Za szybko w Dubiczach Cerkiewnych

Za szybko w Dubiczach Cerkiewnych

Data publikacji 03.08.2022

Hajnowscy policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 112 kilometrów na godzinę, tym samym przekraczając dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 62 kilometry na godzinę. 25-letni kierowca stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów. Policjanci apelują o rozważną jazdę.

Mundurowi z hajnowskiej drogówki ponownie sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, w tym również w Dubiczach Cerkiewnych. Miejsce to było wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To właśnie tam, policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, który jechał z prędkością 112 km/h. Kierujący nim mieszkaniec powiatu bielskiego przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 62 km/h. 25-latek stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych!

Źródło: Podlaska Policja

Reklama