Reklama

ZA SZYBKO W DOWNARACH

ZA SZYBKO W DOWNARACH

Data publikacji 03.06.2022

Policjanci z monieckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm piratom drogowym. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Zostali zatrzymani w Downarach – miejscu wielokrotnie wskazywanym przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj, mundurowi z monieckiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości w Downarach Plac. Miejsce te wielokrotnie było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To właśnie tam, policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm piratom drogowym, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym. Pierwszy z nich został zatrzymany w południe. Kierowca mercedesa jechał z prędkością 112 km/h. Trzy godziny później na policyjny radar wpadł kierowca skody, który jechał o 61 km/h za szybko. 26-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 10 punktami. Natomiast 25-letni mieszkaniec powiatu piskiego odmówił przyjęcia manadatu, dlatego jego sprawą zajmie się sąd.

Zwolnij i zadbaj o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego. Hasło „noga z gazu” zawsze jest aktualne.

Źródło: Podlaska Policja

Reklama