Reklama

Xiaomi otwiera pierwszy Mi Store w woj. podlaskim

W najbliższą sobotę, 26 października o godzinie 10.00, Xiaomi otworzy swój pierwszy sklep w Białymstoku. Będzie to już jedenasty Mi Store w Polsce. Punkt został zlokalizowany w Centrum Handlowym Alfa Gallery. Osoby odwiedzjące tego dnia salon będą mogły kupić ponad 900 urządzeń Xiaomi w specjalnych cenach. Po otwarciu Mi Store w Białymstoku, sklepy Xiaomi będą zlokalizowane już w 9 województwach. W listopadzie firma otworzy kolejne punkty.

Po dwóch latach od otwarcia pierwszego Mi Store mamy nasze sklepy już w 9 województwach. W listopadzie planujemy otwarcie kolejnych. Zależy nam na tym, by coraz więcej osób, w szczególności naszych Mi Fanów, miało dostęp do produktów i innowacyjnych rozwiązań Xiaomi powiedział Tony Chen, General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Salon o powierzchni 83 metrów kwadratowych znajduje się na parterze Centrum Handlowego Alfa Gallery w Białymstoku1.

Z okazji otwarcia Mi Store klienci będą mieli okazję kupić ponad 900 urządzeń w specjalnych cenach2 . Wśród nich znajdą się m.in. telefony Redmi Note 7 czy MI MIX 2S oraz produkty ekosystemowe. Ponadto dla trzech pierwszych osób, które w dniu otwarcia odwiedzą sklep, Xiaomi przygotowało atrakcyjne prezenty.

Mi Store w Białymstoku jest już jedenastym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia i Galeria Młociny), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera), Olsztyn (Galeria Warmińska) oraz Lublin (Galeria Lublin Plaza). W listopadzie Xiaomi otworzy swój punkt w kolejnym mieście.