Reklama

Wystrzałowa prasa

  Wystrzałowy materiał telewizyjny, ostre pióro czy krystalicznie czyste nagranie to marzenia każdego szanującego się dziennikarza. Okazuje się, że nasi dziennikarze równie trafnie wybierają swoje tematy co trafiają ”dziesiątki” na strzelnicy sportowej.

  Niezmordowany w propagowaniu w Białymstoku strzelectwa Włodzimierz Aleksiejuk umyślił sobie, żeby do sporotwego strzelania zachęcić jak najwięcej białostoczan. A jak to zrobić najłatwiej? Dać postrzelać przedstawicielom ”czwartej władzy”. I zdecydowanie był to jeden z jakże licznych przy ul. Grunwaldzkiej ”strzałów w dziesiątkę”. Do zawodów stanęła niemal dwudziestka dziennikarzy płci obojga z prasy, radia, TV i oczywiście portalu bstok.pl.

Strzelectwo jest sportem wyjątkowo demokratycznym. Zacząć można praktycznie w każdym wieku. W UKS ”Kaliber” spotykają się nie tylko uczniowie klas sportowych. Dorośli mają nawet szansę na kontakt z całkiem solidnie ”kopiącym” 9 milimetrowym Makarowem. W pierwszych mistrzostwach najlepszy okazał się dziennikarz Gazety Współczesnej Miłosz Karbowski. Na podium znaleźli się też Andrzej Godlewski (TVP 3 Białystok) i Włodzimierz Filipowicz (Radio Białystok). https://www.bstok.pl/up/news/1074_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1074_8.jpg

Reklama