Reklama

Wyśpiewajmy dobro! Kolędowanie z Tomkiem Kamińskim i gośćmi

Stowarzyszenie Pro Salute wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci chorych na dystrofię mięśniową różnego typu, postanowiło zorganizować kolejny koncert charytatywny, tym razem pod nazwą

„Wyśpiewajmy dobro. Kolędowanie z Tomkiem Kamińskim i gośćmi”

który odbędzie się w dn. 12.01.2019 (sobota) o godz. 19.00

w Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku przy ul. Podleśnej 2 w Białymstoku.

W I części Koncertu będzie możliwość wysłuchania pięknych autorskich piosenek Tomek Kamiński (http://tomek-kaminski.com/), a w II – będzie wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych z Tomkiem Kamińskim i zaproszonymi gośćmi.
Ponadto podczas koncertu odbędą się licytacje obrazów oraz ogłoszenie informacji o długości łańcucha choinkowego, który tworzymy solidaryzując się z chorymi dziećmi, przy okazji w celu ustanowienia rekordu Polski.
Przed nami bardzo duże wyzwanie – aby pobić rekord musimy zrobić łańcuch min. 152 km.
Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne – ma pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha – w ten sposób chcemy dać im sygnał, że jak nam uda się zmobilizować dużo osób do zrobienia długiego łańcucha, to oni dadzą radę walczyć z chorobą.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Kasie OiFP przy ul. Odeskiej 1 w Białymstoku oraz godzinę przed koncertem w kasie OiFP przy ul. Podleśnej 2.
BILETY MOŻNA TAKŻE REZERWOWAĆ telefonicznie – tel. do Opery: (85) 306 75 04 lub (85) 306 75 06
e-mail: bilety@oifp.eu

 

Patronat medialny: Bstok.pl