Wyprzedażowe okazje sezonu od brytyjskiej marki

Zima nie daje za wygraną. Chłód, opady i wiatr zapewne będą nam towarzyszyć jeszcze przez kilka tygodni. I choć ferie za nami, warto jeszcze raz przyjrzeć się ofercie sklepów odzieżowych – zwłaszcza że cały czas trwają wyprzedaże zimowych kolekcji. 

Skoro mowa o ubraniach i butach na każde warunki pogodowe – tu na szczególną uwagę zasługuje brytyjska Regatta. Marka, która od ponad 40 lat tworzy wytrzymałe produkty o outdoorowym charakterze i wysokich parametrach technicznych, ma swój punkt także w Białymstoku, w Smart Outlet Center przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Trwa tam finał wyprzedaży.

Reklama

Wyprzedażowe rabaty w sklepie Regatta sięgają 70% od cen RRP – to doskonała okazja na zakup wodoodpornej kurtki zimowej czy klasycznej puchówki za niewielkie pieniądze. A może warto przyjrzeć się ofercie trekkingowego obuwia? Buty na długie piesze wycieczki będą na przecież służyć przez cały rok! Nie zapominajmy o odzieży na stok – oddychające, wodoodporne i ergonomiczne kurtki i spodnie narciarskie kupimy teraz w cenach najniższych w sezonie.

Dlaczego warto wybrać odzież z logo Regatta? Marka stawia na wytrzymałość, funkcjonalność i sprawdzone technologie. Znajdziemy tu oddychające membrany, hydrofobowe wykończenia, specjalne syntetyczne ociepliny czy podklejane szwy. A wszystko po to, by zapewnić nam ciepło i pełną ochronę przed deszczem czy śniegiem, a przy tym wygodę ruchów i komfort dzięki odprowadzaniu pary wodnej na zewnątrz. To odzież techniczna, ale o modnym kroju i wyrazistych kolorach – dzięki czemu sprawdzi się zarówno na górskim szlaku, jak i podczas spaceru w mieście.

Finał wyprzedaży trwa w salonie Regatta w Smart Outlet Center przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych oraz na regatta.pl.

Artykuł sponsorowany