Wyposaż swój biznes w nowoczesny terminal płatniczy. Dostosuj firmę do oczekiwań klientów

Z raportu „Zwyczaje płatnicze w Polsce w 2020 r.” zrealizowanego na zlecenie NBP wynika, że płacąc za towary i usługi, aż 47,3 proc. mieszkańców naszego kraju robi to bezgotówkowo. Chcesz precyzyjnie odpowiadać na potrzeby swoich klientów? Wyposaż swój biznes w nowoczesny terminal płatniczy! W artykule wyjaśnimy, jak możesz otrzymać go za 0 zł.

Dane z raportu Zwyczaje płatnicze w Polsce w 2020 r. nie pozostawiają wątpliwości – niemal połowa mieszkańców naszego kraju regularnie realizuje płatności bezgotówkowe. W czasach rozwoju technologicznego, dynamicznej cyfryzacji i popularności wygodnych metod płatności, posiadanie terminala płatniczego staje się dla przedsiębiorców nie tyle opcją, co w zasadzie standardem.

Dlaczego warto sięgnąć po terminal płatniczy?

Korzystanie z terminala płatniczego niesie za sobą szereg zalet. Oto najważniejsze:

  • tworzenie wizerunku nowoczesnego przedsiębiorcy. Wyposażając biznes w terminal płatniczy, zbudujesz obraz siebie jako podążającego z duchem czasu biznesmena, który zna i rozumie potrzeby swoich klientów oraz precyzyjnie na nie odpowiada;
  • uzyskanie przewagi nad konkurencją. Jeśli w Twoje branży przyjmowanie płatności bezgotówkowych nie stanowi standardu, sięgnięcie po terminal sprawi, że skutecznie się wyróżnisz. Dzięki takiemu ruchowi w szybki sposób zbudujesz przewagę konkurencyjną;
  • przyciągniecie nowych klientów. Jeśli do tej pory Twoi klienci mogli zapłacić wyłącznie gotówką, korzystanie z terminala pomoże pozyskać dodatkowych kupujących, którzy na co dzień nie używają gotówki lub robią to jedynie sporadycznie. Wabikiem będą także usługi dodatkowe oferowane przez terminal: możliwość wypłaty gotówki w sklepie (cash back) czy doładowania telefonu komórkowego;
  • zwiększenie zysków. Jak pokazują doświadczenia przedsiębiorców, wdrożenie terminala płatniczego przekłada się także na zwiększenie obrotów i zysków placówki handlowej.


Terminal płatniczy za 0 zł?

Chcesz bez ryzyka i dodatkowych kosztów przekonać się, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie korzystanie z terminala? Dołącz do Programu Polska Bezgotówkowa i korzystaj z urządzenia za darmo, nawet przez 5 miesięcy.

Jak działa Program Polska Bezgotówkowa?

Głównym celem Programu Polska Bezgotówkowa jest upowszechnienie i promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce. Jeśli do niego dołączysz, dostaniesz za darmo terminal płatniczy. Przez 5 miesięcy (lub do momentu osiągnięcia na urządzeniu obrotu w wysokości 42 tys. zł) nie zapłacisz także prowizji od transakcji.

Kto może dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?

Jedynym warunkiem uczestnictwa w Programie Polska Bezgotówkowa jest brak terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym) w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak otrzymać darmowy terminal?

Aby otrzymać darmowy terminal (stacjonarny, mobilny lub aplikację płatniczą typu softpos), odwiedź stronę PolCard from Fiserv i wypełnij krótki formularz. Skontaktuje się z Tobą ekspert, który wyjaśni dalsze kroki.