Wyniki sportowe KS Wschód

Szymon Godun z KS Wschód srebrnym medalistą Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

23-25 września 2022 roku w Radomiu odbył się trzeci Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Jedenastu zawodników klubu startowało po wakacyjnej przerwie. Tym razem tylko Szymon Godun zdobył srebrny medal w kategorii 51kg będąc jeszcze młodzikiem.

Dobrze zaprezentował się Kornel Dolida, który zmienił podwójnie kategorię wagową na 71kg zajmując ostatecznie piątą lokatę. Reszta zawodników walczyła ze zmiennym szczęściem. Natomiast dziewczyny w tym samym czasie walczyły w Starych Kobiałkach na Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego gdzie Natalia Kawałko i Ola Choćko zdobyły złote medale, brązowy krążek wywalczyła Olivia Łapińska a piąte miejsce uzyskała Paulina Koronkiewicz oraz Malwina Hetmańczuk. W dzieciach srebro wywalczyła Nikola Hetmańczuk natomiast Julka Łuczaj wywalczyła brąz. Drużynowo dziewczyny w młodziczkach zdobyły drugie miejsce.

Artykuł Wyniki sportowe KS Wschód pochodzi z serwisu Podlaski Sport.