Reklama

Wygrali Naszpikowani

W charytatywnym meczu wzięli udział znani sportowcy, muzycy, ludzie mediów. Zespół Naszpikowanych w roli kapitana poprowadził do walki marszałek Artur Kosicki. Zwycięstwo 7:3 , ale nie o wynik tu grano, a o zebranie pieniędzy na remont i wyposażenie ośrodka dla osób z autyzmem „Mój kolorowy AUTentYZM” w Rogowie.  

Mecz rozpoczął się na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy Słonecznej o 17:30. Trzon składu Pectus Football Team to bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus. Na boisku pojawili się też byli reprezentanci biało-czerwonych: Tomasz Kłos, Piotr Świerczewski, Tomasz Sokołowski, Grzegorz Szamotulski, Jacek Krzynówek oraz Jakub Wawrzyniak.

Drużynę Naszpikowanych wsparli zawodnicy Jagiellonii Białystok. To m.in. Michał Pazdan, Martin Pospisil i Fedor Cernych, a także prezes Wojciech Pertkiewicz. Na boisku można też było zobaczyć Rafała Grzyba, Łukasza Masłowskiego, Łukasza Załuskę, Marka Citkę, Pawła Brożka, Marcina Burkhardta, i Marcina Wasilewskiego. W meczu zagrał także bokser Kamil Szeremeta oraz Marcin Miller z zespołu Boys. Zawodników poprowadził trener Andrzej Strejlau, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej w latach 1989-1993 oraz komentator sportowy.

Spotkanie komentowali: legendarny Dariusz Szpakowski i dziennikarz Radia Białystok Jacek Dąbrowski.

Po meczu kibice mogli spotkać się z ulubionymi sportowcami i znanymi osobistościami, wziąć od nich autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie. Organizatorzy przygotowali także zabawy dla najmłodszych, licytacje, można było oddać też krew. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego niezwykłego spotkania.

Info: Cezary Rutkowski/Wrota Podlasia
fot.: Kamil Timoszuk

Artykuł Wygrali Naszpikowani pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama