Reklama

Wygrała Supermanka

  Ponad 200 osób biegało na Osiedlu Piasta rywalizując w dziesięciu kategoriach wiekowych. Obok białostoczan pojawiło się wielu utalentowanych biegaczy z innych miejscowości. Nie zważając na kaprysy aury (śliskie chodniki i deszcz w czasie finału) ścigali się w iście sylwestrowych nastrojach. W głównym biegu otwartym kobiet na 1500 m zwyciężyła Irena Sakowicz w stroju Supermana.

  Młodsze dzieci miały do przebiegnięcia zaledwie 300 m, starsze 500 czy 1000. Bez względu na dystans najważniejszy w tych zawodach jest dobry humor i strój nawiązujący do sylwestrowych szaleństw. Wszak celem imprezy jest przede wszystkim popularyzacja biegania wśród dzieci i młodzieży. Organizatorem biegu jak co roku był Międzyszkolny Klub Sportowy ”Juvenia”.

  Wśród przebrań dominowały akcenty typowo świąteczne. Sami Mikołajowie oprócz wręczania upominków najmłodszym ścigali się po ulicy Piasta. Wśród dorosłych nie zabrakło przedstawicieli Administracji ”Zachęty” i rutynowanych długodystansowców. Irena Sakowicz biegnąca w stroju amerykańskiego herosa pop kultury powiedziała ”Superman zawsze wygrywa” i …wygrała. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej werwy i życzymy nie mniejszego zaangażowania w 2006 roku.

https://www.bstok.pl/up/news/539_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/539_8.jpg

Reklama