Wycieczki do Afryki – Tanzania z CARTER®

Afryka to jeden z najciekawszych i najbardziej zróżnicowanych geograficznie i kulturowo kontynentów na świecie. Jeśli kochacie dziką przyrodę, zwierzęta i naturalne doznania to wycieczka na Czarny Ląd będzie dla Was przygoda życia.

Warto zwiedzać magiczne afrykańskie kraje we własnym tempie, bez pośpiechu i w komforcie. Wyprawy safari z  najlepszym biurem to autentyczne przeżycia – to wycieczki szyte na miarę dla koneserów dobrego stylu i miłośników natury. Dla poszukiwaczy nietuzinkowych doznań szczególności polecamy Afrykę Wschodnią – Tanzanię z Zanzibarem. Oto nasze wybrane propozycje, gdzie znajdziecie dziewiczą przyrodę, stada dzikich zwierząt, które warto uwiecznić w swoim albumie oraz romantyczne zachody słońca, które przyprawią Waszych znajomych z Instagrama o zachwyt. Oto Tanzania – zapierająca dech w piersiach sceneria Kilimandżaro, światowej klasy parki narodowe, ciepłe wody Oceanu Indyjskiego obmywające białe plaże Zanzibaru i bajecznie kolorowe rafy.

Tanzania to jeden z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych krajów w Afryce, oferujący spektakularne scenerie i największą na świecie populację dzikich zwierząt. Na odwiedzających czekają oszałamiające widoki migrujących wielkich stad antylop gnu, tysięcy flamingów, a także polujących drapieżników. To co wyróżnia w szczególności Tanzanię od innych krajów afrykańskich to fakt, że dużą część obszaru kraju zajmują obszary chronione i parki narodowe, wśród nich najbardziej znane to Ngorongoro, Jezioro Manyana, Park Tarangire, Kilimanjaro, Selous i Serengeti. Do mniej znanych ale również ciekawych zaliczamy Park Mikumi, Park Narodowy Katavi Mahale i Ruaha. Warto tez zatrzymać się na noc lub dwie w okolicy miasta Arusza aby skosztować świeżo prażonej kawy i zobaczyć plantacje na zboczach Kilimandżaro.

Zwiedzanie Tanzanii szyte na miarę i wycieczki do po najważniejszych Parkach Narodowych

Reklama

Tanzania to prawdziwa perła wschodniej Afryki i dom lwa, bawoła, nosorożca, słonia i lamparta, czyli Wielkiej Piątki. To najpiękniejsze ssaki na kontynencie i każdy chętnie by je obejrzał w swym naturalnym środowisku. To także urokliwe lodge safari i luksusowe namioty na łonie natury gdzie dotrzeć można tylko awionetką lub helikopterem. Na szczególna uwagę zasługują piękne obozowiska sieci Singita na terenie Serengeti lub niesamowita NgoroNgoro Crater Lodge na krawędzi wygasłego wulkanu. Sprawdzone miejsca noclegowe w urzekająco pięknych miejscach z dala od tłumów gwarantują wyjątkowe doznania, które pamiętać będziecie przez lata. Butikowe biuro podróży www.carter.eu , które specjalizuje się w afrykańskich wycieczkach osobiście sprawdza piękne lodge w buszu, które oferują wyjątkowe przeżycia. Najbardziej wymagający podróżni będą zachwyceni śniadaniem podanym do łóżka, piknikiem o zachodzie słońca i perfekcyjną organizacją wakacji w Tanzanii.

Czarny Ląd to kierunek dla prawdziwych pasjonatów i koneserów nietuzinkowych doznań. Z łatwością można się zakochać w bezkresnych równinach, dzikich terenach, nieprzeniknionych dżunglach i lasach deszczowych pełnych egzotycznych ptaków. Przekonajcie się na własnej skórze, że Afryka to wyjątkowy kontynent, który warto odwiedzić kilkukrotnie. Nieistotne czy będzie to Wasza  pierwsza czy kolejna podróż, każdorazowo powinna ona być profesjonalnie przygotowana a zadanie zdecydowanie warto powierzyć najlepszym z branży. Biuro podróży CARTER® od 2003 jest znane na rynku ze swojej wiedzy i doświadczenia w kwestii organizacji indywidualnych wycieczek do Afryki. Wieloletnie doświadczenie, zaufani partnerzy lokalni, liczne podróże na Czarny Kontynent i osobiste wizyty w najlepszych hotelach i lodgach w buszu czynią biuro ekspertami w swoim fachu.

Zainspirowały Was egzotyczne wycieczki szyte na miarę i wyprawy do Tanzanii z CARTER? Zapraszamy do kontaktu:

travel@carter.eu, 22 392 60 16/17,  https://carter.eu/blog/