Reklama

Wybory Miss Podlasia


 Przedstawiamy najnowsze informacje z przebiegu konkursu Miss Podlasia. Finałowa gala tej imprezy odbędzie się 25 maja 2007 w Hotelu Gołębiewski…

UWAGA!!!

Bilety na finał Miss Podlasia możemy zakupić w Szkole Estradowej im. Anny German na ul. Piastowskiej 11 w pon.- piątek 16.30-20.00 oraz w Bar&Disco „Izzy” codziennie po godz. 15.00.

 29 marca br. odbył się finałowy casting wyłaniający finalistki Miss Podlasia 2007 i Miss Podlasia Nastolatek 2007. Na przesłuchania zgłosiło się ponad 50 dziewczyn. Jury wybrało do finału 17 kandydatek dorosłych i 10 nastolatek.

Obecnie trwają przygotowania finalistek do wyborów. Odbyła się już pierwsza sesja fotograficzna w Hotelu Gołębiewski. Dziewczęta uczestniczą w próbach choreograficzych, mają spotkania z wizażystą (patronat nad ich przygotowaniem objęła Wyższa Szkoła Kosmetologii w Białymstoku).

Finałowa gala odbędzie się 25 maja 2007 godz. 18.00 w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Po raz pierwszy prezentacji dziewcząt będzie towarzyszyć zespół muzyczny grający „na żywo” – The Vinyl’s.

Przebieg przygotowań do Finału oraz samą galę będzie można śledzić na naszej stronie oraz w iTVC na żywo.
Organizatorem tegorocznych wyborów Miss Podlasia i Miss Podlasia Nastolatek jest Szkoła Estradowa im. Anny German w Białymstoku.Trochę historii:

Nasze Podlasianki stawały już na najwyższym podium w wyborach Miss Polski:

    Magda Stanisławska – Miss Polski 2002

    Kamila Rasteńska – I vice Miss Polski 2001

    Rozalia Mancewicz – Miss Polski Nastolatek 2004


Rzadko się zdarza, żeby z jednego regionu Polski aż 3 razy jego reprezentantki zdobywały najwyższe nagrody. W tym roku Miss Polski 2007 będzie reprezentować nasz kraj na wyborach Miss Świata. Kto wie, może dziewczyna z Podlasia będzie wśród światowej czołówki?

https://www.bstok.pl/up/news/1160_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1160_3.jpg

Reklama