Wybór auta poleasingowego – czy wciąż stanowi ryzyko?

Samochody z drugiej ręki to dobry wybór dla przedsiębiorców, którzy chcą nieco ograniczyć firmowe wydatki. Decydując się na taki zakup, warto wybierać pojazdy od wiarygodnego sprzedawcy. To gwarancja, że auta poleasingowe są w 100% sprawne i nadają się do dalszej eksploatacji. Sprawdź, czy zakup poleasingowego pojazdu w mAuto wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem.

Auta poleasingowe w mAuto – gwarancja bezpieczeństwa i sprawności

Jeśli chodzi o auta poleasingowe najrozsądniejszą opcją poszukiwania pojazdu jest skorzystanie z oferty firmy mAuto. Na stronie internetowej znajdziesz wiele modeli aut elektrycznych, benzynowych i diesla w rozsądnych cenach. Wystarczy, że w wyszukiwarce zaznaczysz opcję aut poleasingowych i przejrzysz dostępne oferty.

Auta poleasingowe sprzedawane w serwisie mAuto są dokładnie sprawdzone pod kątem stanu technicznego. Każdy pojazd jest dostępny z kompletnym certyfikatem DEKRA, co jest niepodważalną gwarancją:

 • perfekcyjnego stanu technicznego,
 • wiarygodnego przebiegu,
 • pełnej historii pojazdu.

Jeśli wahasz się nad zakupem auta poleasingowego i masz pewne obawy, koniecznie skontaktuj się z ekspertem mAuto. Otrzymasz pełne wsparcie zarówno na etapie poszukiwania samochodu, jak i formalności związanych z leasingiem lub wynajmem długoterminowym.

Samochody poleasingowe – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Zanim zdecydujesz się na zakup auta poleasingowego, musisz dokładnie zweryfikować stan techniczny samochodu. Parametry, które warto sprawdzić to także: przebieg, stan wizualny, liczba poprzednich właścicieli. Poleasingowe auta to modele z drugiej ręki, które mimo to są zachowane w perfekcyjnym stanie.

Zanim kupisz poleasingowy samochód, sprawdź dostępne formy finansowania. Takie auto zdobędziesz za gotówkę, choć mimo znacznie niższych cen to wciąż spore obciążenie dla firmowego budżetu. W mAuto możesz wybrać auto poleasingowe z opcją finansowania w ramach: leasingu lub wynajmu długoterminowego.

Poleasingowe auta – wynajem czy leasing?

Reklama

Wybierając leasing auta poleasingowego, zyskujesz naprawdę wiele korzyści. To przede wszystkim:

 • brak limitu przebiegu rocznego,
 • możliwość zakupu auta z zerową opłatą wstępną,
 • spłata całej wartości auta przez czas trwania umowy,
 • możliwość wykupu pojazdu na koniec umowy leasingowej nawet za 1% początkowej wartości.

Alternatywą dla leasingu jest wynajem długoterminowy, który nie generuje konieczności wykupu auta po zakończonej umowie. Co więcej, zyskujesz niską ratę najmu, dzięki czemu auta poleasingowe wydają się jeszcze atrakcyjniejsze cenowo.

Niezależnie od wybranej formy finansowania auta poleasingowe w mAuto to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. Kupując pojazd używany, możesz zaoszczędzić sporo środków z firmowego budżetu. Niektóre modele są nawet o kilkadziesiąt tysięcy tańsze w porównaniu do nowych samochodów.

Jakie auta poleasingowe warto wybrać do firmy?

Zakup poleasingowego samochodu na potrzeby firmowe to świetny sposób na stworzenie bezpiecznej i  komfortowej floty samochodów w rozsądnym budżecie. Przeglądając ofertę firmy mAuto możesz natknąć się na wiele polecanych modeli samochodów, jak np.:

 • Renault Megane,
 • Toyota Avensis,
 • BMW iX,
 • Nissan Juke,
 • Volkswagen Tiguan,
 • i wiele innych…

Aby zawęzić zakres poszukiwań, możesz skorzystać z dodatkowych filtrów. Ustal preferencje odnośnie do marki, modelu, rocznika i mocy silnika, a znacznie szybciej znajdziesz idealne auto poleasingowe do swojej firmy.

Pojazdy poleasingowe a oferta mAuto – brak ryzyka i maksimum zadowolenia

Dla przedsiębiorców, którzy stale poszukują oszczędności auta poleasingowe z mAuto będą najlepszym wyborem. W dzisiejszych czasach zakup auta z drugiej ręki nie stanowi żadnego ryzyka – o ile wybierasz modele od rzetelnego sprzedawcy.

Firma proponuje wyłącznie dokładnie sprawdzone pojazdy poleasingowe z pełną historią. Dzięki temu nie musisz martwić się o stan techniczny wybranego auta. Pojazd poleasingowy z mAuto jest bezpieczny, wygodny, zadbany i co najważniejsze… dostępny w atrakcyjnej cenie!