Wspólnie świętujmy naszą Niepodległość
Pikniki „Służmy Niepodległej”- wykaz lokalizacji:
województwo dolnośląskie
– Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, ul. Obornicka 108, Wrocław
– 23. Pułk Artylerii, Al. Wojska Polskiego, Bolesławiec
– 22. Batalion Piechoty Górskiej, ul. Walecznych 59, Kłodzko
województwo kujawsko-pomorskie
– Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, ul. Sobieskiego 36, Toruń
– 1. Brygada Logistyczna, Bydgoszcz
województwo lubelskie
– 2. Pułk Rozpoznawczy, ul. Dwernickiego 4, Hrubieszów
– 19. Brygada Zmechanizowana, ul. Herberta 49, Lublin
województwo lubuskie
– 5. Lubuski Pułk Artylerii, ul. Wojska Polskiego 1, Sulechów
– 17. Brygada Zmechanizowana, ul. Wojska Polskiego 17, Międzyrzecz
województwo łódzkie
– 25. Brygada Kawalerii Powietrznej, ul. Piłsudskiego 72, Tomaszów Mazowiecki
– 15. Brygada Wsparcia Dowodzenia, Sieradz
województwo małopolskie
– 6. Brygada Powietrznodesantowa, ul. Wrocławska 21, Kraków
województwo mazowieckie
– 18. Dywizja Zmechanizowana, ul. Witolda Pileckiego 5, Siedlce
– 42. Baza Lotnictwa Szkolnego, ul. Sadków 9, Radom
– Muzeum Wojska Polskiego, Al. Jerozolimskie 3, Warszawa
województwo opolskie
– 1. Pułk Saperów, ul. Sikorskiego 6, Brzeg
– 10. Brygada Logistyczna, Opole
województwo podkarpackie
– 5. Batalion Strzelców Podhalańskich, ul. 29 Listopada 1, Przemyśl
– 16. Batalion Saperów, ul. Sandomierska 20, Nisko
– 21. Brygada Strzelców Podhalańskich, ul. Hoffmanowej 4, Rzeszów
województwo podlaskie
– 14. Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej, ul. Wojska Polskiego 21, Suwałki
– Warsztaty Techniczne, ul. Aleja Legionów 133, Łomża
województwo pomorskie
– 3. Flotylla Okrętów, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1, Gdynia,
– 7. Brygada Obrony Wybrzeża, ul. Bohaterów Westerplatte 44, Słupsk
województwo śląskie
– 18. Batalion Powietrznodesantowy, ul. Bardowskiego 2, Bielsko Biała
– 5. Pułk Chemiczny, ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry
województwo świętokrzyskie
– 3. Batalion Radiotechniczny, ul. Mickiewicza 38, Sandomierz
województwo warmińsko-mazurskie
– 9. Pułk Rozpoznawczy, ul. Ornecka 1, Lidzbark Warmiński
– 15. Brygada Zmechanizowana, ul. Al. Wojska Polskiego 21, Giżycko
województwo wielkopolskie
– 16. Batalion Remontu Lotnisk, ul. Wojska Polskiego 71, Jarocin
– obiekt 4. Pułku Przeciwlotniczego, ul. Racławicka 1, Leszno
– 6. Batalion Chemiczny SP, ul. Sikorskiego 2, Śrem
województwo zachodniopomorskie
– 8. Flotylla Obrony Wybrzeża, ul. Steyera 28, Świnoujście
– 8. Batalion Remontowy, ul. Koszalińska 76, Kołobrzeg