Reklama

Witamy

W poniedziałkowy poranek (05.06.2023 r.) grono funkcjonariuszy Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej powiększyło się o 50 osób.  14 kobiet i  36 mężczyzn swoje pierwsze dni w służbie spędzi szkoląc się w komendzie oddziału w Białymstoku. Przed nimi instruktaż stanowiskowy, szkolenie bhp, a także szkolenie z danych osobowych i systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Przymiarka munduru i odbiór rozkazów o przyjęciu do służby.


Następnie po ślubowaniu zostaną skierowani do jednego z ośrodków szkolenia Straży Granicznej, a po pomyślnie zdanych egzaminach młodzi funkcjonariusze wrócą na Podlasie, gdzie będą pełnić służbę w placówkach Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej.


Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że rekrutacja do służby do Straży Granicznej cały czas trwa. Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzi w sposób ciągły nabór do służby. Szczegółowe informacje dotyczące naboru do służby znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce nabór do służby.

Reklama


Dołącz do Najlepszych!!!   
YouTube

Wczytując film, wyrażasz zgodę na politykę prywatności firmy YouTube.
Dowiedz się więcej

Wczytaj film
Podlaska Straż Graniczna

Reklama