Reklama

Wigry grają z dzieciakami i pomagają

W czwartek 03. Października  piłkarze suwalskich Wigier spotkali się na boisku z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej, aby rozegrać wspólny mecz, rozdać autografy i zachęcać do przyjścia na najbliższe spotkanie w Suwałkach z Radomiakiem Radom.

Miejsce spotkania nie było przypadkowe, to właśnie na tym orliku znajduje się mural zrealizowany przez kibiców Wigier w ramach budżetu obywatelskiego z hasłem „wyjdź na boisko internet to nie wszystko”, który promuje sport, piłkę nożną i aktywność na świeżym powietrzu.

Chcemy, aby w najbliższych dwóch ligowych kolejkach zarówno na Stadionie Miejskim w Suwałkach, jak i pozostałych pierwszoligowych stadionach, pojawiło się jak najwięcej kibiców. Oprócz kibicowania swojej drużynie, każda osoba swoją obecnością przyłączy się do akcji sponsora 1 Ligi, Fortuny i Fundacji Polsat.

Akcja #FortunaGdyPełnaTrybuna mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat, cierpiących na dziecięce porażenie mózgowe.

Drodzy Kibice, pomaganie jeszcze nigdy nie było tak proste! Podejmijcie charytatywne wyzwanie Fortuny przychodząc na sobotni mecz suwalskich Wigier przeciwko Radomiakowi Radom!

Źródło, tekst i zdjęcia: wigrysuwalki.eu