Reklama

Więcej wiary! Pokonali lidera!

On wrz. 27, 2021

Jagiellonia Białystok wygrała z Lechem Poznań 1:0 w meczu 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zwycięską bramkę dla Żółto-Czerwonych zdobył Jesus Imaz.

– Mocno pracowaliśmy na to zwycięstwo. Realizacja założeń była na wysokim poziomie. Mimo wszystko popełniliśmy kilka błędów. Dopisało nam trochę szczęścia, którego zabrakło w ostatnich spotkaniach. Chcieliśmy wygrać dla kibiców i cieszę się, że to nam się udało. Dziękuję wszystkim za wsparcie – powiedział trener Jagiellonii Białystok, Ireneusz Mamrot  

– Wygrana z tak silną drużyną jak Lech ma swoją wymowę. Cały zespół ciężko na nią pracował – mówił po   meczu z Lechem Poznań piłkarz Jagiellonii, Fedor Cernych.

– Dziś zagrała większość piłkarzy, która we wtorek wystąpiła w meczu Pucharu Polski. Na początku spotkania dopisało nam trochę szczęścia. Lech nie wykorzystał swoich sytuacji. W drugiej połowie wyglądaliśmy o wiele lepiej, nie dawaliśmy przeciwnikowi wykorzystać okazji. Pokazaliśmy wolę walki. Fajnie, że ten strzał Jesusa znalazł drogę do bramki rywali i dzięki temu możemy cieszyć się z wygranej.

– Tak jak mówiłem po ostatnim meczu z Lechią, w głowach jesteśmy w stanie to wszystko poukładać. Wiedzieliśmy, że w spotkaniu z Lechem nie będziemy mieć nic do stracenia. Proszę o większą wiarę naszych kibiców w zespół i nie skreślać nas już przed pierwszym gwizdkiem. Jesteśmy w stanie dać jeszcze wiele radości wszystkim fanom – zakończył Cernych.

Info i zdjęcia za; jagiellonia.pl

Reklama