Reklama

Weź udział w kongresie Retail Trends 2022!

 Już 24 maja 2022 r. w DoubleTree by Hilton w Warszawie odbędzie się Retail Trends – wydarzenie, które po raz pierwszy łączy w jednym miejscu i czasie doskonale znane konferencje branżowe: Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. 
 

Retail Trends to unikatowe wydarzenie stanowiące platformę komunikacji dla wszystkich podmiotów działających w szeroko pojętym sektorze handlu i FMCG. Tegoroczna edycja to zupełnie nowa odsłona dwóch doskonale znanych konferencji, odbywających się po raz pierwszy w tym samym miejscu i czasie: Kongresu Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Formuła spotkania zapewnia szereg nowych możliwości – Retail Trends to jeszcze więcej możliwości do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu. 

Retail Trends to przede wszystkim biznes. Od zawsze przy organizacji wydarzeń Organizatorom przyświecał cel, aby ich uczestnicy mogli sprzedawać i kupować. Umowy handlowe podpisywane w kuluarach stały się już tradycją obu konferencji. Siłą połączonych wydarzeń pod parasolowym brandem Retail Trends jest to, że połączona zostaje także przestrzeń wystawiennicza i dostawcy będą mieli okazję zaprezentować swoje marki, produkty, rozwiązania i usługi menedżerom i kupcom z sieci handlowych każdego formatu – drogeryjnym, perfumeryjnym, aptecznym, spożywczym, wielobranżowym; marketom, dyskontom i franczyzom.  

Merytoryczna część konferencji ma nie tylko zaprezentować najważniejsze i najciekawsze trendy kształtujące handel, przemysł i konsumenta, ale przede wszystkim wskazać, jak będą ewoluowały wyzwania stojące przed sektorem FMCG i firmami dystrybucyjnymi. Goście zaproszeni na to wydarzenie postarają się odpowiedzieć na kluczowe pytania nurtujące przedstawicieli branży. 

POZNAJ PROGRAM RETAIL TRENDS 2022 

Każda edycja gromadzi kluczowe postaci polskiego rynku retail i FMCG. Nie tylko wśród prelegentów znajdują się uznani menadżerowie, eksperci, naukowcy i praktycy biznesu, którzy spotykają się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami. To doskonała okazja, aby spotkać się z nimi, zaprezentować swoje produkty i usługi czy nawiązać kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości. 

Trwa rejestracja na Retail Trends 2022. Wejściówki dla przedstawicieli handlu są bezpłatne. Warto zarejestrować się już dziś wypełniając formularz na oficjalnej stronie wydarzenia: 

DOŁĄCZ DO RETAIL TRENDS 2022

Partner wydarzenia: Bstok.pl

Reklama

Reklama