Reklama

Weekend pełen futsalu

Last updated Sty 12, 2019

Dzisiaj – w sobotę 12 stycznia rozpoczyna się runda rewanżowa Futsal Ekstraklasy. Nie ma już zespołu, który by nie zaznał w tym sezonie porażki, a prowadzący w tabeli Rekord Bielsko-Biała ma tylko punkt przewagi nad wiceliderem, ekipą FC Toruń.

I właśnie z liderującym Rekordem zmierzy się w niedzielę białostocka drużyna.

MOKS Słoneczny Stok – Rekord Bielsko-Biała
13.01.2019r. ( niedziela) godz. 16.00
Hala sportowa VI LO w Białymstoku ul.Warszawska 8

Sporo emocji na miłośników futsalu czeka również w Grajewie.  Podczas weekendu 12 -13 stycznia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się dwie imprezy w halowej piłce nożnej.

W sobotę 12 stycznia po raz trzynasty odbędą się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu, a drużyny rywalizować będą o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie. Kibicom zaprezentują się drużyny m. in. z Białegostoku, Zabłudowa, Augustowa i gospodarzy. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.

Początek pierwszych gier o godz. 10.oo.

Natomiast w niedzielę 13 stycznia po raz kolejny cztery amatorskie drużyny: Oświata, Solidarność, Miasto Grajewo i Gmina Grajewo zagrają w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy wolontariusze Orkiestry Jurka Owsiaka zbierać będą do puszek pieniądze na leczenie dzieci i osób starszych wśród uczestników turnieju i kibiców.

Turniej rozpocznie się o godz. 11.oo.

.Wstęp na obie imprezy wolny.