Wakacje w Grecji oraz Mykonos

Chcesz odpocząć na piaszczystych plażach pod palącym słońcem, popływać w czystej morskiej wodzie i doświadczyć piękna letnich wakacji? Koniecznie zwróć uwagę na wyjazd do Grecji. Niezapomniane wakacje, które przyniosą pozytywne emocje zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Serwis Pojedzznami.pl przygotował dla Ciebie materiał, w którym można zapoznać się z tym, dokąd jechać i gdzie wypoczywać w Grecji latem.

Grecja zawsze oferuje korzystne ceny, co warto wiedzieć przed podróżą do Grecji – są tu przystępne cenowo kierunki wakacyjne. Dotyczy to zarówno kosztów wycieczek, jak i cen rozrywki, jedzenia i napojów. Warto też zauważyć, że nie każdy kraj w Unii Europejskiej jest w stanie zapewnić prawdziwe wakacje na plaży. Takie kraje są w mniejszości. Z kolei wakacje w Grecji, dzięki szerokiej ofercie kierunków wakacyjnych, utrzymują stabilne ceny. Z góry wiadomo, że latem ceny wczasów zazwyczaj znacznie rosną. A dla wielu osób wakacje w Europie to “must have”; wolą ten urlop, niż zwiedzanie innych krajów. Więc wycieczka do Grecji daje jednak możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. 

Bajeczne wakacje na greckich plażach

Reklama

Ten kraj jest jednym z najpiękniejszych krajów południowej Europy. Leży na Półwyspie Bałkańskim i składa się z ponad dwóch tysięcy wysp na Morzu Jońskim i Egejskim. Wczasy w Grecji będą wspaniałe, gdyż kraj ten znajduje się w pierwszej trójce najczystszych plaż na świecie. Grecja jest również europejskim liderem pod względem długości piaszczystych plaż. Natomiast są również plaże żwirowe oraz plaże z kombinacją piasku i żwiru. Na pewno nie zapomnicie pięknych plaż na Zakynthos, zachodnim Peloponez i na Chalkidiki. Weekend w Grecji oferuje widoki na najpiękniejsze plaże Wysp Jońskich takich jak Zakynthos, Lefkada, Kefalonia. Na wyspie Mykonos znajduje się najbardziej popularna, zadbana i słynna plaża Psarou.

Mykonos jest legendarnym kurortem na Morzu Egejskim, wchodzącym w skład archipelagu Cyklad, nikogo nie pozostawi obojętnym. To luksusowe wakacje, sama wyspa zachwyca pięknem i zachowaniem w nieskazitelnym stanie. Urlop w Grecji na Mykonos można ująć jako tętniące życie towarzyskie regionu śródziemnomorskiego.

Są tu niesamowite krajobrazy, skaliste wzgórza i bujna roślinność. Jest tu port z jachtami i łodziami rybaków, przytulne uliczki i piękne domy z zakręconymi balkonami. Zabytkowe kościoły, urokliwe tawerny i małe sklepiki nie umkną Twojej uwadze. Kurort ma oszałamiające plaże, zarówno plażę nudystów Paradise Beach, która żyje całonocnymi dyskotekami na świeżym powietrzu, surfingiem i nurkowaniem.

Cena oferowana przez naszą firmę za ten urlop z pewnością przypadnie Ci do gustu. Skontaktuj się z nami, zorganizujemy Twój niezapomniany wyjazd do tego raju na ziemi!

Reklama