Reklama

W szkole „PRYMUS” podniesiesz swoje kwalifikacje za darmo. Zdobędziesz zawód bez matury!

Nie zdążyłeś uzupełnić wykształcenia średniego? A może już je masz i chcesz zdobyć zawód?

Odpowiedzią na te pytania jest nauka w Szkole dla Dorosłych „PRYMUS” przy ul. Brukowej 2 w Białymstoku.

Jest to szkoła z wieloletnią tradycją, która od ponad 17 lat pomaga w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Obecnie trwa rekrutacja na semestr jesienny, rozpoczynający się we wrześniu.

Szkoła proponuje bezpłatną naukę w:
– Liceum Ogólnokształcącym Zaocznym dla Dorosłych – by uzupełnić wykształcenie średnie,
– Policealnej Szkole dla Dorosłych „PRYMUS” – by zdobyć tytuł technika (Matura nie jest wymagana). Nauka w „PRYMUSIE” jest bezpłatna. Odbywa się w systemie zaocznym średnio dwa weekendy w miesiącu, dzięki czemu słuchacze mogą jednocześnie pracować lub studiować drugi kierunek. Kończąc naukę w Zaocznym L.O. szkoła gwarantuje miejsce na każdym kierunku kształcenia w szkole policealnej.

Doskonale wiemy, że już dawno minęły czasy, gdy sam tytuł magistra gwarantował zdobycie pracy. Liczą się zdobyte umiejętności i konkretny fach w ręku – mówi Józef Pietraszko dyrektor szkoły „PRYMUS”- Szkoła dla Dorosłych PRYMUS zapewnia kwalifikacje, których oczekują pracodawcy.

Często zdarza się, że studenci, bądź też absolwenci studiów wyższych, wybierają szkołę policealną jako alternatywę dla swojego zawodu. Nie oznacza to, że wybór ten zamyka drogę do podjęcia studiów. Wręcz przeciwnie. Gdy nie jesteś do końca pewien, co chcesz robić w życiu i masz problem z wyborem odpowiedniego kierunku, a może matura nie do końca poszła po Twojej myśli – wybierz Szkołę Policealną PRYMUS.

 

Przez ten czas zastanowisz się jaką ścieżkę kariery wybierzesz, a równocześnie nie zmarnujesz czasu. Zdobędziesz dodatkowe wykształcenie/dyplom technika, które z pewnością będzie dodatkowym atutem w cv.

Szkoły policealne od dawna przestały być postrzegane jako wyjście awaryjne. Obecny rynek pracy kładzie nacisk na umiejętności i konkretny zawód. W szkole „PRYMUS” zdobędziesz zawód poszukiwany  na rynku pracy w zaledwie od 1,5 lub 2 lata. A jeśli chcesz zdobyć dany zawód potwierdzony certyfikatem zdecydowanie szybciej – szkoła oferuje dodatkowo kursy zawodowe w atrakcyjnych cenach.

Szkoła „PRYMUS” to placówka z tradycją, która postawiła sobie za cel kształcenie na najwyższym poziomie z dostosowaniem do potrzeb rynku pracy, ale i potrzeb słuchaczy szkoły.

Ponadto:
– Realizują programy nauczania zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej,
– Gwarantują stałe miejsce zajęć – zawsze przy ul. Brukowej 2,
– Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w sobotę i w niedzielę (zazwyczaj od 8.30 do 14.55),
– Szkoła z dużym bezpłatnym parkingiem mieści się w centrum miasta,
– Bezpłatnie wydają zaświadczenia do KRUS, ZUS, MOPS oraz legitymację szkolną, która uprawnia do zniżek na przejazdy publicznymi środkami komunikacji.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia. Więcej informacji o szkole znajdziesz na www.spo.edu.pl.

 

materiał informacyjny partnera

Reklama