Reklama

W piątek najazd gwiazd i Toyota na weekend

Last updated Mar 14, 2019

Duża dawka tenisa stołowego w wydaniu ligowym czeka białostockich kibiców. Dojlidy w Lotto Superlidze rozegrają cztery z rzędu mecze u siebie.

Najbardziej atrakcyjnie zapowiada się piątkowe starcie z wiceliderem – Unią AZS AWFiS Gdańsk. Bez przesady można powiedzieć, że w naszej hali dojdzie do najazdu gwiazd.

– Skład gdańskiego zespołu przedstawia się imponująco i nie ma w nim słabych punktów. Chińczyk Wei Shihao z dorobkiem 20 zwycięstw i czterech porażek jest liderem rankingu indywidualnego Lotto Superligi, Michaił Pajkow to indywidualny mistrz Rosji, a Patryk Chojnowski – świeżo upieczony mistrz Polski – wymienia menadżer naszego klubu Piotr Anchim.

Przed Wandżim, Yongyinem Li oraz Przemysławem Walaszkiem niezwykle trudne zadanie. Ale na naszych zawodnikach nie ciąży żadna presja i mogą pokazać swój najlepszy tenis na tle gwiazd ligi.

– Ciągle czekamy na zwycięstwo z rywalem z czołowej czwórki tabeli. Mam nadzieję, że uda nam się to w naszej hali i sprawimy niespodziankę, która potwierdzi, że każda drużyna w Lotto Superlidze powinna obawiać się spotkań z nami. W każdym razie emocji z pewnością nie zabraknie i zapraszamy kibiców do hali przy ul. Suchowolca w piątek, a na godzinę 19 – informuje Piotr Anchim.

Podczas meczu sponsorzy przygotowali dla kibiców sporo atrakcji, m.in konkurs, w którym zwycięzca odjedzie nową Toyotą na weekend!

Źródło: UKS Dojlidy