W Orange Flex studenci mogą otrzymać nawet 250 GB internetu

Różnego rodzaju rabaty studenckie potrafią podreperować budżet i pozwalają zaoszczędzić. Dołączając do Orange Flex także możesz zyskać – aż 250 GB internetu dla studenta na początek roku akademickiego. Złap ekstra gigabajty i korzystaj z sieci, która Cię nie ogranicza!

Orange Flex dla studentów

Szukasz idealnej sieci, która nie wymaga od Ciebie podpisania długoterminowej umowy i przestrzegania sztywnych warunków? A może dodatkowo uczysz się na uczelni wyższej? Wybierz Orange Flex dla studenta, gdzie to Ty dyktujesz warunki! Wystarczy, że pobierzesz aplikację, przeniesiesz lub utworzysz nowy numer telefonu, wybierzesz jeden z dostępnych Planów komórkowych i gotowe!

Jeżeli dopiero aktywowałeś numer w Orange Flex dla studentów, mamy świetną wiadomość – pierwszy miesiąc masz za 1 zł z kodem FLEX. Z Orange Flex dla studentów zaoszczędzisz i nas to nie dziwi.

Dodatkowe usługi i internet dla studenta? Tylko w Orange Flex

Orange Flex to nie tylko swoboda w doborze odpowiedniego Planu – to także możliwość dokonywania zmian! Chcesz zwiększyć ilość dostępnych GB w miesiącu? A może musisz zaoszczędzić i zmniejszyć dotychczasowe zobowiązanie? To wszystko zależy od Ciebie – bez problemu dokupisz dodatkowe gigabajty internetu studenckiego, dobierzesz usługi takie jak Video Pass czy Music Pass i udoskonalisz swój plan na wiele sposobów.

Co więcej – razem ze znajomymi możesz zyskać dodatkowe środki do wykorzystania. Polecając Orange Flex otrzymasz 100 złotych do podziału z osobą, której prześlesz kod polecający. Dla ciebie 70 zł, dla osoby poleconej 30 zł, po miesiącu korzystania z usługi.

Internet mobilny dla studenta – dodatkowe 250 GB!

Dołącz do #OrangeFlexi zdobądź dodatkowe gigabajty dla studentów! To bardzo proste – wystarczy, że otworzysz aplikację i wejdziesz w zakładkę „odkryj”. Znajdziesz w niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące dodatkowego internetu mobilnego dla studentów. Kiedy wypełnisz i wyślesz formularz czekaj na wiadomość, a gdy ją otrzymasz – zajrzyj do Klubu Flex i aktywuj pakiet 250 GB.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Orange Flex dla studenta? Sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-studenta

Co zyskasz dołączając do Orange Flex dla studentów?

Sprawdź, co dodatkowo możesz zyskać dołączając do Orange Flex:

  • Dodatkowa karta SIM lub eSIM za 0 zł

Dzwoń i odbieraj powiadomienia z dwóch urządzeń naraz! Wystarczy, że zamówisz dodatkową kartę eSIM z Twoim numerem telefonu. Smartwatch, tablet czy laptop – to Ty decydujesz, które urządzenie dodatkowo będzie obsługiwało Twój Plan.

  • Dziel się gigabajtami

Twój znajomy potrzebuje kilku GB internetu? Wystarczy, że oboje jesteście w Orange Flex – możecie bez ograniczeń wysyłać sobie tyle gigabajtów, ile chcecie. 1 GB, 3 GB a może 20 GB? Zadecydujcie sami!

  • Łap rabaty w Klubie Flex

Jeżeli lubisz wyszukiwać zniżek, sprawdź, co przygotował dla Ciebie Klub Flex! Znajdziesz tam kody rabatowe na sprzęt sportowy, ulubioną kawę czy herbatę, a nawet na subskrypcje premium gier online. Mało? Sprawdź, jakie rabaty zostały przygotowane z myślą o studentach i oszczędzaj!

  • Social Pass, czyli bądź na bieżąco z social media bez limitu

To proste – wystarczy, że zdecydujesz się na dowolny Plan, minimum za 25 złotych/miesiąc. Dzięki temu zyskasz nieograniczony dostęp do popularnych social mediów. Z Orange Flex możesz bez limitu kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną oraz być na bieżąco z najnowszymi postami m.in. z Instagrama, TikToka, Twittera i Facebooka.