W Dojlidach – dwie mistrzynie

Nasz klub bardzo dobrze spisał się na Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS. Sandra Kozioł wygrała turniej juniorek, Ola Jarkowska – kadetek,, a Dojlidy zajęły drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.

– Należymy do Zrzeszenia LZS i bardzo poważnie traktujemy te mistrzostwa. Dlatego cieszę się, że zawody w Brzegu Dolnym były dla nas aż tak udane – cenia menadżer nasego klubu Piotr Anchim.

Najlepiej spisały się Sandra, wygrywajac wśród juniorek, i najlepsza wśród kadetek Ola, ale na brawa zasługuje też Julka Jackowska, która była w tej kategorii trzecia. Na miejscach 7-8 sklasyfikowana została Kamila Gryko.

Podium mieliśmy także wśród juniorów, bo trzecią lokatę zajął Marcin Olszewski. Wśród młodzieżowców najlepiej spisał się Paweł Piszcztowski, który był szósty.

W Brzegu Dolnym startowali też: juniorzy Mateusz Repke (miejsca 9-12) i Maciej Piszczatowski (17-24) oraz młodzieżowcy Krzystof Kurlenda (7-8) i Jakub Chojnacki (9-12).

W klasyfikacji klubowej Dojlidy zgromadziły 116 punków i o trzy oczka ustąpiły Dwójce Rawa Mazowiecka. W klasyfikacji województw Podlasie zajęło czwarte miejsce.

Źródło: ulsdojlidy.pl

Artykuł W Dojlidach – dwie mistrzynie pochodzi z serwisu Podlaski Sport.