» Volkswagen zorganizuje „Dni z Volkswagen ID.” z autami rodziny ID. i ekspertami

Volkswagen zorganizuje „Dni z Volkswagen ID.” z autami rodziny ID. i ekspertami

  Dodano: 2022-09-29

Wyświetlono: 27 razy

Volkswagen zorganizuje „Dni z Volkswagen ID.” z autami rodziny ID. i ekspertami

Volkswagen organizuje u wybranych dealerów „Dni z Volkswagen ID”. W akcji, która rozpocznie się w październiku, weźmą udział dealerzy, których salony są zlokalizowane w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Piasecznie i Łodzi. Celem wydarzenia jest poszerzenie wiedzy klientów na temat elektromobilności. W trakcie imprez będą oni mogli odbyć jazdę próbną, porozmawiać z ekspertami i zapoznać się z ofertą.

foto © Volkswagen

Elektromobilność staje się coraz istotniejszym elementem rynku motoryzacyjnego. Volkswagen chce być pionierem zmian, edukować potencjalnych użytkowników samochodów elektrycznych i zdecydowanie zwiększać sprzedaż modeli ID. na polskim rynku. Z drugiej strony wokół elektromobilności narosło wiele mitów, które trzeba przy pomocy racjonalnych argumentów rozwiać. „Dni z Volkswagen ID.” pomogą połączyć teorię z praktyką i pokazać jak bardzo racjonalnym wyborem jest zakup samochodu elektrycznego. Wiele osób wciąż uważa, że samochody elektryczne są znacznie droższe od spalinowych, mają niewielki zasięg, a infrastruktura do ich ładowania jest niewystarczająca.

 

Idea „Dni z Volkswagen ID.” pozwoli wyselekcjonowanym dealerom marki na zaprezentowanie większej niż zwykle puli aut elektrycznych (w tym modeli w sportowej wersji GTX). Eksperci marki, wspierani przez fachowców z Infolinii Elektromobilności będą odpowiadać na wszelkie pytania związane z użytkowaniem samochodów elektrycznych, jednocześnie zachęcając do wysłuchania licznych wystąpień i prelekcji (m.in. zwracających uwagę na finansowe aspekty „przesiadki” do samochodu elektrycznego). Zaangażowani w projekt dealerzy do współpracy zaprosili także influencerów motoryzacyjnych.

 

Samochody elektryczne stają się bardziej przystępne m.in. dzięki programowi „Mój elektryk”, można także skorzystać z oferty wynajmu takiego auta. Specjaliści Volkswagen Financial Services służą klientom radą i pomogą dobrać najlepszy sposób finansowania. „Mój Elektryk” zapewnia dofinansowanie, dzięki któremu miesięczna rata leasingu ID.3 to tylko 1689 zł (10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km, z dotacją 24 215 zł dla firmy odliczającej 50% VAT).

 

„Cieszę się, że nasza propozycja organizacji „Dni z Volkswagen ID.” spotkała się z tak szerokim odzewem wśród naszych dealerów. To znak, że elektromobilność będzie zyskiwać na popularności. Jako Volkswagen oferujemy kompleksowe usługi – od doradztwa przy wyborze auta, przez dobór finansowania, stacji ładowania dopasowanej do potrzeb aż po wsparcie ekspertów w trakcie użytkowania. Jesteśmy przekonani, że takie auta, jak ID.3, ID.4 i ID.5, a już wkrótce także ID. Buzz będą coraz częściej widywane na naszych drogach. A nie ma lepszej reklamy dla samochodu niż jego zadowolony właściciel” – mówi Tomasz Piasny, dyrektor działu rozwoju sieci dealerskiej marki Volkswagen.

 

W pierwszym etapie akcji „Dni z Volkswagen ID.” weźmie udział czterech dealerów, a imprezy odbędą się w październiku i listopadzie. Poniżej zamieszczamy kalendarz wydarzeń:

 

6-8 października 2022 r. – Grupa Plichta – Bydgoszcz i Toruń

13-15 października 2022 r. – Grupa Cichy Zasada – Warszawa i Piaseczno

14-16 listopada 2022 r. – Porsche Inter Auto – Warszawa Połczyńska

17-19 listopada 2022 r. – Porsche Inter Auto – Warszawa Okęcie 

25-26 listopada 2022 r. – Grupa Krotoski – Łódź

Źródło: Volkswagen, Mototarget
 Pisaliśmy również
» PowerCo i Umicore zakładają spółkę joint venture, która zajmie się produkcją materiałów do akumulatorów
» System nawigacji w Volkswagenach z rodziny ID.: znacznie więcej niż prowadzenie do celu
 Inne artykuły

» Honda na Rajdzie Latarników 2022-09-15
  2022 HONDA CRF50F 16 września 2022 r. rozpoczyna się Rajd Latarników, w którym Honda objęła rolę głównego sponsora i przygotowała park swoich maszyn do jazd testowych. W bazie rajdu na chętnych będą czekały tegoroczne nowości – NT1100 i ADV350, różne wersje modelu Africa … więcej »

» Volkswagen ogłasza zmiany w zarządzie marki 2022-09-14
  Volkswagen budynek Volkswagen dokonał zmian na kluczowych stanowiskach w zarządzie marki, co pozwoli przyspieszyć transformację firmy w kierunku ery cyfrowej i autonomicznej mobilności. Thomas Ulbrich został członkiem zarządu odpowiedzialnym za nowo utworzony dział New Mobility,… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama