» Volkswagen Samochody Dostawcze zamknął rok 2021 bardzo dobrymi wynikami w obszarze After Sales

Volkswagen Samochody Dostawcze zamknął rok 2021 bardzo dobrymi wynikami w obszarze After Sales

Autor: Piotr S.  Dodano: 2022-01-12

Wyświetlono: 57 razy

Volkswagen Samochody Dostawcze zamknął rok 2021 bardzo dobrymi wynikami w obszarze After Sales

W trudnym rynkowo roku 2021, obszar After Sales marki Volkswagen Samochody Dostawcze znacząco podniósł swoje wyniki sprzedaży: aż o 27% w stosunku do roku 2020. Jest to wynikiem nie tylko korzystnych dla klienta programów promocyjnych, jak np. Service Pro i vouchery zniżkowe, ale również wyraźnie obserwowanej większej lojalności klientów, którzy nawet po zakończeniu gwarancji swojego dostawczego Volkswagena, coraz częściej decydują się na wybór autoryzowanego serwisu marki.

foto © Volkswagen

Dział After Sales marki Volkswagen Samochody Dostawcze odnotował w roku 2021 wzrost sprzedaży aż o 27% w stosunku do roku 2020 – osiągając jeden z najlepszych wyników na przestrzeni ostatnich lat. Jest to rezultat najwyższej jakości świadczonych usług oraz dobrze skonstruowanej oferty dla klientów, którzy przez cały rok mogli korzystać z programów promocyjnych.

 

Jednym z nich jest program Service Pro, w ramach którego klienci, którzy posiadają samochód trzyletni lub starszy, serwisując swoje auto w autoryzowanym serwisie marki mogą uzyskać nawet do 20% zniżki na oryginalne części Volkswagen Samochody Dostawcze, preferencyjne stawki za usługi, fachową opiekę specjalistów oraz bezpłatną usługę Gwarancja Mobilności 24h na dobę, a wszystko dzięki ciągłości obsługi w ASO.

 

Innym preferowanym przez klientów programem promocyjnym, był program voucherów o wartości zniżki w serwisie 100, 200, 500 lub 700 złotych. Voucher pobrać można ze strony internetowej https://vouchery.vwdostawcze.pl. W zależności od wartości, vouchery uprawniają do zniżek odpowiednio na czyszczenie klimatyzacji, wymianę klocków i/lub tarczy hamulcowych, wymianę rozrządu i wymianę koła zamachowego. 

 

„Rok 2021 był pierwszym, w którym zaproponowaliśmy naszym klientom dedykowane vouchery o czterech różnych wartościach: 100, 200, 500 lub 700 złotych. W latach wcześniejszych w naszej ofercie był tylko voucher o wartości 200 złotych” – mówi Marcin Kamiński, Dyrektor Obsługi Posprzedażnej Volkswagen Samochody Dostawcze. „Poszerzenie oferty spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród klientów. Zrealizowaliśmy 832 vouchery o różnej wartości, a wartość usług zrealizowanych z voucherami w autoryzowanych serwisach marki wzrosła w stosunku do roku 2020 o 37 procent i była niemal trzy razy wyższa niż średnia wartość usługi w serwisie.”

 

Dzięki ofercie voucherów, do autoryzowanych serwisów marki zawitało aż 17 procent więcej klientów samochodów trzyletnich i starszych niż w roku 2020.

 

Dobrze skonstruowana oferta oraz wynikające z niej wymierne korzyści, zaowocowały większą lojalnością klientów, którzy nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego wybierali autoryzowany serwis marki Volkswagen Samochody Dostawcze, gdzie mogli być pewni profesjonalnej obsługi u doświadczonych specjalistów oraz zastosowania w pojazdach najwyższej jakości oryginalnych części Volkswagen.

Źródło: Volkswagen, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Raport: jakie są samochodowe plany zakupowe Polaków w 2022 r.? Duże zainteresowanie hybrydami plug-in
» W trudnym 2021 roku Volkswagen Group Polska notuje wzrost rejestracji aut marek premium i samochodów elektrycznych
 Inne artykuły

» Wyniki sprzedaży Ford Polska – grudzień 2021 2022-01-12
  Ford Puma Rally1 WRC 2021 Grudzień 2021 r. był niezwykle wymagającym miesiącem dla całego rynku motoryzacyjnego w Polsce, który odnotował blisko 27-procentowy spadek sprzedaży względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Powodem jest cały czas ograniczona dostępność komponentów i zwią… więcej »

» Crossovery Nissana dobrze trzymają wartość 2022-01-11
  Nissan Qashqai 2021 Crossovery marki Nissan: Qashqai oraz Juke są jednymi z najlepiej utrzymujących wartość w swojej klasie – tak wynika z ostatniej prognozy Info-Ekspert, firmy zajmującej się m.in. profesjonalnym prognozowaniem wartości rezydualnej pojazdów. Szacowana wart… więcej »

» Honda liderem sprzedaży motocykli w Polsce w 2021 roku 2022-01-05
  HONDA CBR1000RR-R FIREBLADE SP 30TH W 2021 roku nowe jednoślady Hondy znalazły w Polsce aż 3655 nabywców, dzięki czemu firma uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży wśród marek motocyklowych w kraju. Ten imponujący rezultat pozwolił Hondzie osiągnąć niemal 17-procentowy udział w… więcej »

» Niesamowite osiągi Forda Mustanga Mach-E GT 2021-12-29
  Ford Mustang Mach-E GT w Goodwood Ford Mustang Mach-E GT to bez wątpienia samochód rewolucyjny i oferujący imponujące osiągi pod każdym względem. Liczy się nie tylko wysoka moc układu napędowego, ale również odpowiednia trakcja, prowadzenie oraz co równie ważne, hamowanie! Połączenie tak wielu… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama