» Volkswagen Group China prezentuje prototyp pasażerskiego drona V.MO

Volkswagen Group China prezentuje prototyp pasażerskiego drona V.MO

  Dodano: 2022-08-03

Wyświetlono: 28 razy

Volkswagen Group China prezentuje prototyp pasażerskiego drona V.MO

Volkswagen Group China zaprezentowała w minionym tygodniu pierwszy prototyp elektrycznego drona pasażerskiego. To element strategii badania i przełamywania barier w zrównoważonych koncepcjach indywidualnej elektromobilności. W 2020 roku Grupa Volkswagen w Chinach uruchomiła projekt Vertical Mobility, którego celem jest kolejna generacja rozwiązań mobilności, w tym rynku miejskiej mobilności lotniczej i rozszerzenia ruchu miejskiego na przestrzeń powietrzną. Po intensywnych badaniach, pracach koncepcyjnych i rozwoju, zespół projektowy zbudował pierwszy prototyp – V.MO. Twórcy nadali mu przydomek „Latający Tygrys” ze względu na jego charakterystyczne czarno-złote kolory, które wybrano ze względu na premierę w Roku Tygrysa.

foto © Volkswagen
  Serwis branży motoryzacyjnej dla mediów i przedstawicieli firm. Aby mieć dostęp do treści tego artykułu, musisz być zalogowany. Jeśli nie posiadasz konta, możesz to zrobić » tutaj «  
 Inne artykuły

» Poczuj klimat Kalifornii w nowym kabriolecie Forda 2022-07-28
  Ford Mustang Mach-E kabriolet Warszawa, 28 lipca 2022 r. – Rekordowe osiągi, legendarny, przykuwający uwagę design i niepowtarzalne wrażenia z jazdy – także z otwartym dachem! Ford Mustang California Special debiutuje właśnie na polskim rynku. Nowy kabriolet Forda to świetna p… więcej »

» MITSUBISHI MOTORS W JAPAN EMPOWERING WOMEN INDEX 2022-07-25
  Mitsubishi logo Firma Mitsubishi Motors Corporation (poniżej Mitsubishi Motors) została włączona na pięć kolejnych lat do MSCI Japan Empowering Women Index (WIN) w uznaniu inicjatyw firmy w zakresie promowania równouprawnienia kobiet. WIN został opracowany przez Morgan Stanle… więcej »

» HONDA PREZENTUJE NAJNOWSZEGO CIVICA TYPE R 2022-07-21
  Honda zaprezentowała nową generację Civica Type R, świętując w ten sposób 25-lecie kultowego, sportowego hatchbacka i 50 lat modelu Civic. Nowa Honda Civic Type R została zaprojektowana, by zapewnić bardziej ekscytujące doznania za kierownicą niż wszystkie wcz… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama