Reklama

Up To Date Festival ogłasza kolejnych artystów

Do już zaprezentowanych dwudziestu artystów, wśród których znaleźli się m.in.: Goldie, Electric Indigo, Mumdance, Rrose, E.R.P. aka Convextion czy Abul Mogard dołącza kolejnych piętnastu. Czyja muzyka rozbrzmiewać będzie już wkrótce na scenach białostockiego festiwalu Up To Date?

Up To Date Festival od początku swojej działalności unika programowania wydarzeń na skróty. Kluczem do osiągnięcia zamierzonego efektu nigdy nie były zwyczajnie najpopularniejsze w danym czasie nazwiska. Po ośmiu latach
prezentacji tego, co w elektronice i rapie legendarne, świeże i najbardziej fascynujące, UTDF może dziś pochwalić się lojalną i wymagającą publicznością.

Minione dwa ogłoszenia artystów UTDF 2018 przyniosły nazwiska kultowe, jak choćby *Goldie*, który nikomu, kto śledzi scenę jungle oraz drum’n’bass, nie może być obcy, świeże zjawiska elektroniki i techno, m.in. *Crossing
Avenue live* czy *Lanark Artefax*, a także tych, którzy z impetem weszli na rodzimą scenę hip-hopu – *Otsochodzi*, *Żabson* czy *Syny*.

Czas odkryć karty po raz trzeci…

Do line-upu tegorocznej edycji Up To Date Festivalu dołączają:
FACE (RU)
Lorn live (USA)
Dolor live (USA)
Luxor live (FR)
Teste live (DE)
Marc Acardipane (DE)
Sarah Davachi live (CAN)
Kamp! (PL)
An On Bast live (PL)
Bert (PL)
Harper (PL)
Mr. Lex (PL)
Abu Zeinah live (PL)
Ozlak live (PL)
Slipmatt (UK)