Reklama

Unibep Days na Wydziale Budownictwa i Nauki o Środowisku Politechniki Białostockiej

Pierwszy dzień to dzień wiedzy i pasji – w trakcie wykładów oraz warsztatów studenci Politechniki Białostockiej dowiedzą się, co to w praktyce oznacza być inżynierem, jak wykorzystuje się nowoczesne narzędzia informatyczne w procesie budowlanym, a także zobaczą jak wygląda… asfalt. Do tego będzie specjalny quiz i możliwość wygrania płatnych staży w Grupie Unibep.

Praktycznie przez cały dzień wszyscy chętni będą mogli sobie zrobić profesjonalne zdjęcie do CV, będzie można zapisać się na wycieczkę do jednej z największych w Europie fabryk Domów Modułowych Unihouse SA w Bielsku Podlaskim.

Pierwszy dzień odbędzie w formule hybrydowej – zajęcia będą prowadzone zarówno stacjonarnie, jak też online.

Drugi dzień to z kolei #Unikalna Olimpiada. Można będzie wygrać wyjątkowe nagrody w wyjątkowych rozgrywkach. Studenci zagrają m.in. w grę planszową „Mistrzowie budownictwa”, grę strategiczną „Lego na Budowie”, w podchody z wykorzystaniem kodów QR, będą także budować mega Jengę. Zrobią też coś pożytecznego dla naszych czworonożnych przyjaciół – będą budować budy dla psów, które zostaną przekazane schronisku.

Organizatorami Unibep Days są Grupa Unibep oraz Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

źródło: Politechnika Białostocka
oprac.: Aneta Kursa
fot.: Kamil Timoszuk 

Reklama