Tur znów przegrywa

Przegraliśmy 0:7 z Warmią Grajewo. Rzetelność  wymagałaby opisać przebieg spotkania, zbadać, co i dlaczego nie zagrało. Wybaczcie, nie mamy sił. Króciutko. Do jakiejś 30 minuty jeszcze nasza gra miała ręce i nogi, aż nie straciliśmy pierwszego gola. Do przerwy 0:3, po przerwie byli piłkarze naszego klubu, Tomasz Dzierzgowski i Paweł Drażba, dołożyli kolejne 4 gole. Gdzie jest rozwiązanie tego zjawiska naszej niemocy? W okręgówce?

Tur Bielsk Podlaski – Warmia Grajewo 0:7 (0:3)
Dawid Kondratowicz 35, Paweł Sypytkowski 43, Łukasz Domurat 45+2, Tomasz Dzierzgowski 59, 66, 77, Paweł Drażba 87

Tur: Damian Plisiuk – Krystian Kulikowski, Piotr Kosiński, Kacper Falkowski (68 Damian Szklarz), Rafał Kulikowski – Łukasz Popiołek (54 Paweł Zawadzki), Andrzej Lewczuk, Paweł Łochnicki, Patryk Niemczynowicz (65 Szymon Pęza), Patryk Stypułkowski (81 Kamil Fiedorowicz) – Daniel Daniłowski (54 Michał Walczuk).

Warmia: Łukasz Sobolewski – Kamil Randzio, Edison, Łukasz Domurat, Janusz Stankiewicz (81 Maciej Krupa), Marcin Mikucki, Mateusz Cybulski (71 Marcin Arciszewski), Przemysław Zarzecki (46 Rafał Kozikowski), Paweł Sypytkowski (64 Paweł Drażba), Dawid Kondratowicz (74 Krystian Wójcicki), Tomasz Dzierzgowski.

Żółte kartki: Daniłowski, Kosiński (Tur), Zarzecki (Warmia).
Sędziował: Mariusz Chrzanowski (Białystok).

Źródło: Tur Bielsk Podlaski