TRZECH ZAGRAŁO, CZYLI BILANS WYPOŻYCZONYCH

Za nami seria ligowych meczów z udziałem naszych wypożyczonych. Na boisku zaprezentowało się trzech z nich.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok nie wystąpił w meczu z Samgurali. Jego drużyna wygrała u siebie 2:0.

Sandecja Nowy Sącz
Krzysztof Toporkiewicz rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w meczu z Puszczą Niepołomice. Michał Surzyn nie pojawił się na boisku. Sądecczanie przegrali na wyjeździe 2:5.

Motor Lublin
Mateusz Wyjadłowski nie zagrał w starciu z rezerwami Lecha Poznań. Lublinianie przegrali 0:2.

Olimpia Zambrów
Kacper Głowicki rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sokołem Ostróda. Jakub Płoszkiewicz i Daniel Siemieniuk nie pojawili się na boisku. Zespół z Ostródy wygrał w Zambrowie 3:2.

Pilica Białobrzegi
Aleksander Stawiarz rozegrał 69 minut w spotkaniu z Ursusem Warszawa. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Artykuł TRZECH ZAGRAŁO, CZYLI BILANS WYPOŻYCZONYCH pochodzi z serwisu Podlaski Sport.