Reklama

(konkurs) Tre Voci – Koncert walentynkowy gwiazd światowej opery

Zapraszamy na niepowtarzalny koncert gwiazd światowej opery!

14 lutego 2019 zawita do Białegostoku grupa Tre Voci na jedyny w Polsce koncert z okazji Walentynek ,poświęcony największym światowym przebojom o miłości Tenorzy ci, to artyści nowej generacji, gwiazdy największych światowych oper ,przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesne brzmienie, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy jedno show !!! Tre Voci with Love.

Tre Voci with Love wraz z orkiestrą symfoniczną na żywo.
Jedyny taki koncert w Polsce.

Tego w telewizji nie zobaczysz !

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/impreza-31709-tre.voci..tenorzy..opera.musical.rozrywka.bialystok.html

 

KONKURS!

Do wygrania cztery pojedyńcze zaproszenia na koncert (godz. 20:30) dla  pierwszych osób które wyślą wiadomość na michal@bstok.pl – w tytule „Tre Voci ”

Wysyłając wiadomość na adres „michal@bstok.pl” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu udziału w konkursie „Tre Voci ” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Patronat medialny: Bstok.pl